Суддю Кірєєва розсмішило ток-шоу з участю Тимошенко

Під час перегляду речового доказу у справі Тимошенко - ефіру ток-шоу "Шустер Live", суддя Кірєєв розсміявся з діалогу Тимошенко і Богословської.

Головуючий у справі суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв не зміг утриматися від сміху під час дослідження речових доказів у справі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод 2009 року.

Родіон Кірєєв, переглядаючи запис програми "Шустер Live" від 21 травня, спочатку почав посміхатись.

Коли ж почав демонструватися епізод, де Юлія Тимошенко запитала в народного депутата від Партії регіонів Інни Богословської про "святу водичку", суддя не зміг стриматися від сміху, але прикрив руками обличчя.

Як повідомлялося, 21 травня в ефірі програми "Шустер Live" член фракції Партії регіонів Богословська ставила Тимошенко запитання щодо газових контрактів, але не давала можливості відповідати.

Тимошенко почала виступ, але Богословська, перебиваючи її, запитала: "Тимошенко, Ви підписали газовий контракт. На скільки років була знижка?".

Лідер "Батьківщини" пояснила, що контракти, які Росія підписала за останні 4 роки, є типовими для усіх країн, які споживають газ. "У всіх формула однакова", - додала вона.

Богословська спитала, чи означає це, що у всіх країн однакова ціна у 450 доларів за тисячу кубометрів. Своє запитання вона повторила декілька разів, звинувативши Тимошенко у брехні.

"Інно Германівно, я Вас у минулій програмі попросила попити святої водички, а Ви що попили?", - поцікавилась Тимошенко в Богословської, яка знову намагалася перебивати і постійно ставила одне і те ж запитання.

Після цього Тимошенко зауважила: "Кожна країна має типовий контракт, але кожен рік кожна країна намагається домовитися з "Газпромом" на вигідних умовах". Вона продемонструвала підписаний нею газовий контракт, за яким на три роки, з 2009 по 2011 рік, зберігається пільгова неринкова ціна на газ.

Тоді Богословська встала зі свого місця та підбігла до центрального мікрофона, де стола Тимошенко. "Це намагання за руку схопити злодія", - пояснила свій вчинок Богословська.

Аби не загострювати ситуацію, до мікрофона підійшов Шустер.

Згодом Тимошенко відійшла від мікрофона і сіла у крісло, проте Богословська побігла за нею. "Ви бігаєте від прокуратури і від мне", - сказала вона. Це викликало сміх у студії.

Відзначимо, що на часі у суді триває розгляд речових доказів у справі Тимошенко, один з яких є ефір ток-шоу "Шустер Live".

Читайте також:

Тимошенко можуть посадити вже наступного тижня

Януковича в школі била вчителька, а Тимошенко важко давалася українська мова

Захист Тимошенко не хоче допитувати Путіна

Адвокати Тимошенко запевняють, що зі справи зникло більше 200 сторінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: