Суддю-"колядника" Зварича відпустять на волю

Слідчі Генпрокуратури вважають, що обвинувачення проти Зварича розвалиться і його відпустять на волю з зали суду.

В київському суді незабаром відбудетьтся попереднє слухання справи про обвинувачення в хабарництві екс-голови Львівського апеляційного адмінсуду Ігоря Зварича. Проте слідчі Генпрокуратури вважають, що обвинувачення проти Зварича розвалиться і його відпустять на волю з зали суду.

Виданню "Сегодня" стало відомо, що слідчий ГПУ з особливо важливих справ Володимир Жербицький, який фактично розкрив злочини судді-"колядника" і був його головним викривачем, виведений своїм керівництвом за штат.

Тобто він є кандидатом на звільнення за статтею "скорочення штатів" (якщо Жербицький не погодиться на іншу роботу в ГПУ, то через 2 місяці буде звільнений). Формально Жербицький - у відпустці. Його мобільний вимкнений.

Але один із колег-слідчих цю інформацію підтвердив. Він же припустив, що справа Зварича в процесі слухання якщо не розвалиться, то закінчиться символічним покаранням.

"Жербицького ж уже декілька місяців як відсторонили від ведення справи Зварича. А новий керівник слідчої групи виявився не таким напористим. І Зварич одразу підвівся духом і зараз вибудовує сильну лінію захисту", - заявив співрозмовник видання.

"Тому я не виключаю, що скандальному "коляднику", який нікого зі своїх високопоставлених заступників не здав, зарахують у відбутий термін проведений під слідством у СІЗО час, випустивши на волю", - додав він.

У свою чергу колишній прес-секретар адвокатів Зварича Тетяна Турчина повідомила, що "справу буде розглядати молодий суддя Владислав Девятко, і є надія, що він виявить принциповість і об'єктивність".

У Генпрокуратурі вважають, що на етапі досудового слідства вина Зварича, якого звинувачують в отриманні хабарів у особливо великих розмірах, доведена в повному обсязі.

Як відомо, кримінальна справа проти Зварича була порушена в грудні 2008 року - він підозрювався в отриманні хабара в розмірі 100 тисяч доларів за ухвалення незаконного рішення. Зварич переховувався, але був затриманий у березні 2009 року.

Зазначимо, що в народі горе-суддю охрестили "посівальником" або "колядником" через його славнозвісну прес-конференції, на якій Зварич пояснив наявність знайдених у нього при обшуку мільйонних коштів давньою традицією засівати приміщення під час його освячування.

Читайте також:

У кінці вересня почнуть судити суддю-"хабарника" Зварича

Справу екс-суді Зварича направлено до Верховного суду

На екс-суддю Зварича завели нову справу за те, що ледь не з’їв попередню

Скандальний екс-суддя Зварич погриз і порвав 600 сторінок своєї справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: