Суди Кривого Рогу заявляють про неможливість працювати: в чому причина

Дата публікації
Перегляди
498
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суди Кривого Рогу заявляють про неможливість працювати: в чому причина

Через відсутність фінансування суд не може придбати навіть марки.

У Кривому Розі Жовтневий районний суд повідомив, що не буде надсилати кореспонденцію в паперовому вигляді. Причина банальна - відсутність поштових марок.

Про це йдеться в повідомленні на сайті суду.

"Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області повідомляє, судом припинено відправку поштової кореспонденції в паперовому вигляді (судових повісток, судових рішень та інших документів) учасникам судового процесу у зв’язку з відсутністю знаків поштової оплати до моменту отримання літерних поштових марок від ТУ ДСА України в Дніпропетровській області", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у вересні 2020 року Державна судова адміністрація  України повідомила, що будь-які резервні кошти у ДСА України, як головного розпорядника державних коштів, аразі відсутні, а тому виділення додаткових фінансованих асигнувань для забезпечення функціонування діяльності судів не є можливим. 

У Жовтневому суді цю інформацію ТСН.ua підтвердили.

"Відсутнє фінансування, немає марок для відправлення пошти", - прокоментували ТСН.ua у приймальні суду.

У суді пропонують альтернативні джерела отримання інформації щодо розгляду справ та роботи суду, зокрема під час подавання документів до суду давати згоду на надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, а також на отримання кореспонденції електронною поштою тощо.

Нагадаємо, що раніше про відсутність фінансування і неможливість повноцінно працювати заявляли у судах Кропивницького. Працівники суду скаржаться на те, що не отримують фінансування на придбання необхідного для повноцінної роботи установи.  У суді немає паперу, коштів на ремонт і заправку авто та деззасобів. 

Наступна публікація