Судмедексперти з'ясували причину падіння планера на Рівненщині, через що загинули двоє людей

Дівчина після аварії була ще живою, проте медики не змогли її врятувати.

Падіння планера на Рівненщині під час ознайомлювального польоту сталося через інфаркт у пілота, йдеться у сюжеті ТСН.12:00.

Відповідні висновки попередньо озвучили судмедексперти, уточнивши, що смерть 50-річного пілота планера настала внаслідок гострого інфаркту міокарда з розривом стінки серця.

Перед вильотом планер був справний, а інструктор і його учениця пройшли медогляд, кажуть спортсмени.

Загиблий Микола Ковальчук був досвідченим пілотом, багаторазовим чемпіоном України з планерного спорту, отримав низку світових нагород, літав із 16 років.

Фельдшер аеродрому Воронів Наталя Михалюк, яка разом із спортсменом Рівненського авіаційного спортивного клубу Романом Талащуком першою прибула на місце аварії, розповіла, що пілот помер одразу, натомість його учениця після падіння була ще живою, їй намагалися надати допомогу, та марно.

"Ми старалися надати першу допомогу. Викликали паралельно ще швидку… Травми були несумісні з життям. Ми не могли вже нічого зробити. Навіть якби одразу приїхала швидка на місце", - зазначила медик.

ВідеоПоліція з’ясувала причини падіння планера в Рівному

Водночас начальник авіаклубу Олексій Кособуцький вважає, що щось сталося із планером.

"Для такого класу пілота, як Коля Ковальчук, не було проблем сісти на це поле. Абсолютно не могло бути жодних проблем. Тобто це мало щось виключне статися в планері для того", - запевнив він.

Наразі поліція проводить технічні експертизи, на аеродромі через трагедію тимчасово утримуються від польотів. Поховають загиблих сьогодні.

Нагадаємо, трагедія сталася у суботу, 10 червня. Планер злетів з аеродрому в селі Воронів приблизно о 13-й годині, а згодом впав поблизу села Люцинів, в результаті чого загинули двоє людей.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар