Судно з гнилим м'ясом стоятиме в Одесі 20 днів

"Смердючий голландець" поремонтують в Одесі, а потім відправлять або до Туреччини, або назад до Грузії.

Судно "Берікс" із вантажем зіпсованого м'яса перебуватиме в Україні ще 20 днів, поки не завершить ремонт. Після чого корабель залишить Одеський морський торговельний порт.

Як тільки судно буде відремонтовано, воно піде в турецький порт, куди направлялося від самого початку, або ж у грузинський порт Поті, де його завантажили м'ясом, повідомив заступник голови Держадміністрації морського і річкового транспорту Віктор Сударєв.

"Судно не представляє загрози населенню. Але в Україні його розвантажувати не будуть", - запевнив він.

Як відомо, "Берікс" – який вже отримав в українських ЗМІ прізвисько "Смердючий голландець" – після більш ніж півроку поневірянь 31 липня таки причалив в Одесі. Екіпаж зміг залишити судно.

До цього "Берікс" вісім місяців дрейфував у Чорному морі неподалік Одеси. На борту судна знаходиться майже 200 тонн свинини, яку завантажили в грузинському порту Поті в грудні 2008 року.

Українські ветеринари заборонили "Беріксу" заходити в українські порти в зв'язку з загрозою зараження м'яса чумою і ящуром. Крім того, капітан судна не зміг надати документи, що підтверджують походження м'яса.

Читайте також:

"Смердючий голландець" з підозрою на чуму зайшов в Одесу

"Смердючий голландець" кинув якір біля Одеси

Україну завалюють зіпсованим м'ясом

До Криму не впускають "Смердючий голландець" з українцями на борту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: