Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Судно з українськими моряками потрапило в аварію під час проходження Керченською протокою

Суховантаж прямував до Туреччини.

Судно "Ніла" турецької компанії під прапором африканської країни Того зазнало пошкоджень під час проходження Керченської протоки.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

Суховантажне судно вийшло з порту "Азов" Ростовської області. Воно перевозило вугілля до Туреччини. На борту перебували десятеро українців та один громадянин Азербайджану. Проте під час проходження протоки виявилося, що в носову частину судна проходить вода.

"Вони стояли на 453-й якірній стоянці в очікуванні проходу Керченською протокою до Туреччини, вантаж - 2,2 тис. тонн вугілля. Вночі від капітана надійшов сигнал про надходження води, і про те, що насоси не справляються з відкачуванням", - йдеться у повідомлені "Росморрічфлоту". 

Члени екіпажу не підписали юридичного документа про згоду на порятунок. Семеро осіб пересіли на російське прикордонне судно, а четверо лишилися на суховантажі. Буксир почне відкачувати воду, коли будуть вирішені правові питання.

ВідеоКерченську переправу повністю зупинили

Керченська переправа стала непотрібною. ЇЇ повністю зупинили через відсутність попиту на такі перевезення після запуску вантажівок мостом із анексованого Криму в сусідню Росію. За словами глави підприємства Кримські морські порти Олексія Волкова - усі пороми стоять, а купа людей опинилася без роботи. Нині пороми курсують лише у двох напрямках – Порт Кавказ та Рибний порт. 

Керченську переправу повністю зупинили

Нагадаємо, станом на 9 жовтня у в'язницях за кордоном за нелегальне перевезення мігрантів перебувають близко 300 громадян України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції