​​"Судова реформа Порошенка в дії": у Зеленського прокоментували рішення суду про скасування націоналізації "ПриватБанку"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там вважають таке рішення провалом реформи.

У штабі Зеленського вважають провалом судової реформи рішення суду про визнання незаконною націоналізацію "ПриватБанку".

Про це повідомляється на сторінці "Команда Зеленського" у Facebook.

"Судова реформа імені Порошенка в дії. Замість того, щоб відстоювати інтереси держави, НБУ програє суд щодо "ПриватБанку", - йдеться у повідомленні.

Також там іронічно запитали і про те, хто ж "все таки маріонетка Коломойського".

Судова реформа імені Порошенка в дії. Замість того, щоб відстоювати інтереси держави, НБУ програє суд по Приватбанку. Одне питання: Так хто ж все-таки маріонетка Коломойського? Думайте

Опубліковано Команда Зеленського Четвер, 18 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. Рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування.

ВідеоВисокий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів

Високий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів. Сьогодні з’явились подробиці судового рішення. У своєму рішенні суддя Фанкурт зазначає, що у позові до Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова юристи націоналізованого "Приватбанку" серйозно спотворили інформацію та докази, які лягли в його основу. 

Високий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції