Власник заарештованого судна з українськими моряками пообіцяв сплатити борги

Власник судна з українськими та російськими моряками, який заарештували у Канаді, вирішує питання зі сплатою боргу та звільнення лайнера.

Власник судна "Любов Орлова", заарештованого в Канаді за позовом фрахтувальника,  вирішує питання зі сплатою боргу та звільнення лайнера, екіпаж якого складається більш ніж з 50 російських та українських моряків.

"Зараз намітилася тенденція до того, що судновласник має намір мирним шляхом вирішити проблему, тобто погасити борги. Однак стовідсоткової впевненості в цьому немає", - повідомив представник Міжнародної федерації транспортних робітників (МФТ) у Владивостоку Петро Осичанський.

За його словами, "на судні працюють представники МФТ, які говорять, що зараз шанси продажу судна з аукціону і звільнення його після погашення боргу рівними".

Осичанський також підтвердив, що на борту немає проблем із запасами води та їжі.

Як повідомлялося раніше, круїзне судно "Любов Орлова" було заарештовано 25 вересня в порту міста Сент-Джонс (Канада) з російськими та українськими моряками на борту. У судновласника перед фрахтувальником є борг у 250 тисяч доларів. Крім того, моряки не отримували заробітну плату останні чотири місяці.

У ситуацію втрутилися російські дипломати в Канаді, які контролюють хід вирішення проблеми.

Читайте також:

Українських моряків звільнили з піратського полону в Камеруні

Українські моряки хитрощами вирвалися з піратського полону

Суд Венесуели відпустив українських моряків на батьківщину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: