Сулім Ямадаєв вижив і оголосив Кадирову кровну помсту

За даними преси, Ямадаєв перебуває в госпіталі під охороною поліції й підтримує зв'язок із зовнішнім світом через Інтернет.

Екс-командир чеченського спецназу Сулім Ямадаєв, на якого 28 березня було скоєно замах в Дубаї, - живий. Він практично одужав від отриманих поранень і навіть вирішив помститися тим, кого вважає винними в організації нападів як на себе, так і на свого старшого брата Руслана Ямадаєва (екс-депутат Держдуми Руслан Ямадаєв був застрелений в Москві 24 вересня 2008 року).

Про це з посиланням на брата Суліма – Ісу Ямадаєва – повідомляє газета "КоммерсантЪ".

"Поліцейські, під охороною яких Сулім перебуває в дубайському госпіталі, дозволяють йому користуватися лише Інтернетом, - стверджує Іса Ямадаєв. - Днями Сулім зв'язався зі мною по skype (система зв'язку через Інтернет – ред.) і повідомив, що через нашого сусіда в Гудермесі, муллу місцевої мечеті Нуріда-Хаджи Кімаєва оголосив кровну помсту Рамзану Кадирову (президенту Чечні) і Адаму Делімханову (депутату Держдуми РФ)".

За словами Іси Ямадаєва, брат попросив муллу Кімаєва передати інформацію про помсту старійшині роду Кадирових, голові ради улемів (релігійних вчителів) Чечні Хож-Ахмеду Кадирову. Проте офіційно інформація про помсту до двоюрідного брата екс-президента Чечні Ахмата Кадирова не дійшла.

Як повідомив Нурід-Хаджи Кімаєв, пару днів тому на його мобільний телефон надійшов дзвінок від людини, що представилась Сулімом Ямадаєвим. Той, хто дзвонив (його номер не визначився), повідомив муллі, що оголошує кровну помсту президенту Кадирову і депутату Делімханову. Релігійний діяч, за його словами, прийняти інформацію і передати її по інстанції категорично відмовився. "З братами Ямадаєвими ми жили по сусідству, через вулицю, і я добре знаю всю їхню родину, - сказав мулла Кімаєв. - Проте Суліма я не бачив і не чув вже багато років, тому не можу бути впевненим в тому, що говорив саме з ним".

Крім того, Нурід-Хаджи Кімаєв додав, що навіть якщо б говорив особисто з Сулімом Ямадаєвим, то виконувати його прохання все одно б не став, оскільки не хоче "брати участь в розборках".

Як відомо, замах на Ямадаєва був здійснений 28 березня на підземній стоянці дубайського житлового комплексу. При цьому поліція емірату, не дивлячись на повідомлення родичів Ямадаєва про те, що він вижив, стверджує, що Сулім в результаті замаху був убитий.

Поліція Дубая називає організатором замаху Адама Делімханова, який є соратником президента Чечні Рамзана Кадирова. В той же час Делімханов відкидає свою причетність до злочину.

Читайте також:

Брат похованого владою ОАЕ Ямадаєва: Сулім заговорив

За депутата Держдуми, підозрюваного у вбивстві Ямадаєва, взявся Інтерпол

В Москві знайшли кілерів Руслана Ямадаєва

Колишні підозрювані у вбивстві Ямадаєва звертатимуться до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: