Сумбурний виступ судді Бурана в Раді обривався вигуками "На коліна, сволота!"

Скандаліст не зміг переконати депутатів і приміщення парламенту покидав заарештованим.

Скандальний одеський суддя Олексій Буран, якого упіймали на хабарі у півмільйона, після чого він стріляв у детективів, палив документи, різав вени та тікав, знову здивував. Він прийшов на засідання Верховної Ради, де розглядалися питання щодо його статусу недоторканної особи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У парламенті було зареєстровано одразу дві постанови щодо Бурана. Одна передбачала дозвіл на затримання, інша – на арешт.

Агітувати за них прийшов навіть голова Верховного суду. Він заявив, що одіозний представник Феміди, перебуваючи на волі, може чинити тиск на всіх учасників процесу.

Появу Бурана в залі депутати сприйняли неоднозначно. Слово йому надали, однак один із нардепів обривав суддю вигуками: "На коліна, сволота!". Колегам довелося в буквальному розумінні відтягувати народного обранця від гостя сесійної зали.

Той говорив дуже сумбурно і робив багато помилок.

"Альо! Я хвилююсь, а коли хвилююся – я переходжу на українською… російською мову", - пояснив Буран.

"Шанований! Коли мене зроблено ЗМІ, що я отримав хабара одразу і в усьому, коли з документів, котрі процесуальних, відповідає, що дача хабара відбувалася в декілька етапів", - розповів суддя.

ВідеоВерховна Рада взялася за недоторканність судді Бурана

З його слів випливало, що в момент появи слідчих НАБУ він знаходився у підвалі свого будинку, звідки почув крик рідних дітей і ґвалт сусідів, що через паркан лізуть люди в балаклавах. Після чого кинувся захищати свою родину.

Депутатів він переконував, що по правоохоронцях не стріляв.

"У пістолеті не було куль. Це був один патрон, котрий я випадково вистрілив у кабінеті", - заявив суддя.

Після чого потрапив із пораненням до лікарні, де його, за словами Бурана, прикували кайданками до ліжка. Всі ці події він розцінює як спробу "подавити його волю".

Імпульсивна та малозмістовна промова судді не справила враження на депутатів. Вони підтримали обидві постанови, а з кулуарів Ради Бурана виводили вже представники НАБУ.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Наступна публікація