Сумнівів щодо слідства немає: Осмаєв прокоментував затримання вбивці Окуєвої

Сумнівів щодо слідства немає: Осмаєв прокоментував затримання вбивці Окуєвої

Фото: УНІАН

Вдівець має побоювання щодо ефективності системи правосуддя.

Сумнівів у роботі правоохоронних органів щодо розкриття вбивства Аміни Окуєвої немає, але є побоювання щодо рішень судів стосовно підозрюваного в цьому злочині. Так прокоментував затримання ймовірного кілера вдівець Адам Осмаєв, повідомляє hromadske.

"Щодо слідства немає, але є сумніви в судовій системі, яка відпускає підозрюваних у вбивствах", - заявив чоловік убитої. За його словами, вирахувати вбивцю зуміли завдяки аналізам ДНК – придатні для досліджень зразки були знайдені на місці злочину. "Спочатку сказали про ДНК, але це було неправильно з оперативної точки зору, тому потім спростували, щоб приспати пильність злочинців", - пояснив Осмаєв.

Він також подякував слідчим, які знайшли виконавця злочину. Щодо замовників Осмаєв сподівається почути від правоохоронців пізніше. "Це велика удача, передумовою якої стала рутинна робота поліції. Я думаю, скоро слідство надасть інформацію щодо замовників. Це представники влади в РФ", - переконаний чоловік.

Як повідомлялося, ймовірний кілер учасниці АТО Аміни Окуєвої, вбивство якої сталося під Києвом три роки тому, – член злочинного угруповання та вихідець з Дагестану. Про це розповів голова управління поліції в Київській області Андрій Нєбитов. За словами правоохоронця, поки тривають певні слідчі дії, які дадуть відповідь, чи брала ця особа участь лише в передаванні зброї, чи безпосередньо стіляла. Нєбитов переконує, що в поліції достатньо доказів, однак відмовився розповідати деталі, аби не зашкодити слідству.

На Київщині затримали підозрюваних в організації вбивства Аміни Окуєвої

На Київщині затримали підозрюваних в організації вбивства Аміни Окуєвої

Повʼязані теми:

Наступна публікація