Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сумщина виявилася останньою в Україні за кількістю підписаних декларацій з лікарями

Декларації підписали лише 5,1% населення.

Сумська область є останньою в Україні за кількістю підписаних декларацій з лікарями.

Про це повідомила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами, наразі на Сумщині підписано трохи більше, ніж 56 тисяч декларацій - це 5,1% населення. Для того, щоб зрозуміти причини цього, в. о. міністра відвідала Суми.

Разом із тим, Супрун відзначила і позитивні приклади впровадження медичної реформи у регіоні.

"Є і прекрасні приклади - м. Буринь та с. Бобрик, де більшість мешканців обрали лікарів. Немає проблем, що не вирішуються, як є бажання й ефективна організація громади. Уважно слідкуватимемо за втіленням озвучених планів", -  написала очільниця МОЗ у Twitter.

Нагадаємо, 2 квітня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія "Лікар для кожної сім'ї", в межах якої українці обирають лікаря первинної ланки - терапевта або сімейного лікаря, педіатра - для дітей. Вибір лікаря відбувається виключно за бажанням пацієнта та не прив'язаний до місця реєстрації громадянина.

Станом на 25 травня з початку загальнонаціональної кампанії "Лікар для кожної сім'ї" 5 млн 834 тис. 920 пацієнтів уклали декларації з терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами. У системі E-Health зареєстровано 1215 медичних закладів та 21 тис. 158 лікарів первинної ланки медичної допомоги.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції