Сумська міськрада проголосувала за відставку Азарова

Влада міста підтримала вимогу протестуючих підприємців про відставку уряду і відмову від ухвалення нового Податкового кодексу.

Депутати Сумської міськради ухвалили резолюцію, в якій висловлюється недовіра уряду Миколи Азарова та вимагається його відставка.

17 листопада депутати міськради підтримали резолюцію протесту місцевих підприємців проти Податкового кодексу.

У документі підприємці виступають проти ухвалення Податкового кодексу і вимагають негайної відставки уряду Азарова і голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського.

"Ми висловлюємо недовіру урядові України, особисто Миколі Азарову, діяльність якого веде до економічної прірви, і вимагаємо його негайної відставки. Ми вимагаємо відставки голови Держкомпідприємництва Бродського за фактичне знищення Держкомітету, цілеспрямовану роботу по знищенню малого бізнесу", - йдеться у резолюції.

Також підприємці вимагають встановити ставку відрахувань Єдиного соціального внеску в розмірі не більше 20% від мінімальної зарплати, зробити це негайно до вступу в дію Закону про Єдиний соціальний внесок.

За рішення про підтримку вимог представників малого і середнього бізнесу проголосував 41 депутат із 76 присутніх: 35 - від фракції партії "Батьківщина", 5 - від "Фронту змін" і один депутат - від партії міського голови Сум Геннадія Мінаєва "Рідне місто".

Сам Мінаєв назвав це рішення політичним. "Я теж підтримую це звернення, але без політичних вимог. Давайте не ухвалювати політичних рішень", - закликав він депутатів.

Решта депутатів міськради - від фракцій партії "Рідне місто", Партії регіонів і КПУ - не голосували за підтримку вимог підприємців.

Читайте також:

Під стінами Ради знову зібралися тисячі мітингувальників

Підприємці пригрозили Раді збройним повстанням

ПР: Янукович ветуватиме Податковий кодекс, якщо не буде компромісу

Янукович: підприємці протестують, бо не хочуть платити податки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: