Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сумська міськрада звинуватила у загадкових пошкодженнях електродротів обласну владу

Кілька днів робота мерії була паралізована.

У Сумах невідомий перерізав електричні кабелі, що живили міську раду. Відтак, кілька днів робота мерії була паралізована. При цьому міські чиновники звинувачують обласну владу, йдеться у ТСН.12:00.

Спершу зникло живлення службової лінії, через що держорган не мав доступу до Інтернету, а наступного дня і живлення побутової. Дроти, що живили серверну кімнату міської ради, хтось перерізав.

У міськраді відімкнулися всі комп'ютери -  робота зупинилась. Найпотужніший удар обурення містян прийняв на себе центр з надання адмінпослуг.

"Не могли отримати послуги, стояли, чекали. Неполадки в електрощитовій електрики почали фіксувати десь півтора тижні тому - то вимкнені автомати, то від'єднанні дроти", - каже керівник відділу адміністративних послуг Роман Мороз.

ВідеоЧиновники Сумської міськради звинувачують обласну владу в саботажі

У Сумах хтось перерізав електричні кабелі, що живили міську раду. Відтак, кілька днів робота мерії була паралізована. Міські чиновники впевнені, що винна обласна влада. Мовляв, напакостили саме вони і є доказ. Відео вчинення злодіянь вже передали копам та спецслужбам. Хто та навіщо копирсався в електрощитовій міськради – з'ясовувала ТСН.  

Чиновники Сумської міськради звинувачують обласну владу в саботажі

Після перших диверсій поставили кілька камер спостереження. Коли переглянули відео – побачили причетних до знеструмлення. І  впізнали самого завгоспа обласної ради. Обидва його походи до електрощитової збіглися в часі зі знеструмленнями міськради.

"Це людина, яка займається господарською частиною у обласній раді. За цим чоловіком ми вже спостерігали певні провокації", - заявив заступник Сумського міського голови Андрій Баранов.

Й до цього напружені стосунки між обласною та міською владою, схоже, нині переросли у провокаційну війну, кажуть у мерії. 

"Це більше схоже на дитячий садочок, намагання нашкодити. Мені здається це таке шкідництво таке не дуже красиве, а логічно я не можу абсолютно пояснити", - додає Баранов.

Голова облради на звинувачення міських чиновників не зважає.

"Якби хотіли, то пообрізали б так, що ніхто б його не зробив, скажу вам так, якби мали ціль таку. А вони ото бігають жаліються. Хай вони знаєте куди ще пожаліються – в ООН і президенту США", - обурюється голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Сам завгосп облради стверджує, що дроти не різали, а навпаки лагодили. І саме тому він є на записах камер.

"Запросив мене до себе голова обласної ради Володимир Токар, чому у нього зник Інтернет і телефонний зв'язок зник і я дав вказівку працівникам щоб вони розібрались", - запевняє директор комунальної установи Сумської обласної ради з експлуатації адмінбудівлі Валерій Заїка.

От тільки комп'ютерникам невтямки, чому завгосп приходив саме до їхньої електрощитової.

"Так чого якщо були проблеми з електрикою в обласній раді, вони прийшли до електрощитової, яка живить приміщення міської ради? Там немає жодних кабелів, які живлять приміщення обласної ради", - дивується керівник відділу інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення Сумської міської ради Віктор Бєломар.

Перерізаними кабелями вже зацікавилися в поліції та СБУ, куди міська рада  передала відео з імовірними диверсантами. Гадають, що тепер із загадковим знеструмленням міськради нарешті покінчено.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник 

Залиште свій коментар

Вибір редакції