Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сумський університет відправив студентів на практику до окупованого Криму

Ректор стверджує, що походи складних категорій "потребують гірської підготовки".

Група студентів 1-3 курсів Сумського педуніверситету практикувалася в окупованому Криму. Про це повідомляє UA:Суми.

Ректор вишу стверджує, що майбутні фахівці у туристичній галузі поїхали туди, бо на Сумщині немає маршрутів відповідної складності.

"Відповідно до навчальної програми за спеціальністю "туризм", є в них дисципліна "підвищення професійної майстерності", відповідно до цієї програми студенти повинні пройти 6 категорійних походів. Ці походи ідуть і по нашій місцевості, але є низка походів таких категорій, які потребують гірської підготовки", - сказав ректор Юрій Лянной.

Маршрут, затверджений керівництвом університету, пролягав від Судака до перевалу Ангар. Практика тривала від 27 квітня до 7 травня. Ректор стверджує, що це питання було узгоджене з СБУ.

"Управлінням СБУ в Сумській області санкцій щодо виїзду студентів для проходження практики не надавалось, оскільки це не передбачено чинним законодавством України", - повідомила речник начальника Управління СБУ в Сумській області Олеся Рапута.

Студенти кажуть, що батьки їх радо відпустили до Криму, а місцеве населення дуже добре до них ставилось.

"Місцеве населення ставилось до нас дуже добре, віднеслись з розумінням, що ми приїхали. Навіть підтримували, говорили: приїжджайте до нас ще. Батьки ставились також гарно, підтримали, коли наші викладачі запропонували поїхати", - розповіла першокурсниця Аліна Федорківська.

Нагадаємо, напередодні російські прикордонники затримали двох українських рибалок з Бердянська Запорізької області. Після зникнення рибалок з'ясувалося, що вони перебувають в Єйську Краснодарського краю РФ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції