"Суперечність здоровому глузду": Садовий вимагає переглянути рішення уряду про карантин вихідного дня

"Суперечність здоровому глузду": Садовий вимагає переглянути рішення уряду про карантин вихідного дня

Фото: Associated Press

Понад півтори сотні протоколів на порушників склали у місті.

Понад півтори сотні протоколів на порушників карантину вихідного дня склали у Львові, де міська влада оголосила для підприємців суботу та неділю робочими днями, аби обійти урядові заборони. 

Як у місті минули вихідні та що про це думає міський голова Андрій Садовий - у Сніданку з 1+1.

Карантин вихідного дня він оцінив "як суперечність здоровому глузду". За словами Садового, перед ухваленням постанови Кабмін мав би порадитися з міськими головами та представниками бізнесу. Зокрема, у Львові урядове рішення стосується 50 тисяч осіб.

"Це все якийсь сюрреалізм. З одного боку магазини і аптеки працюють, а малий і середій бізнес, який сам себе годує і який на початку пандемії першим прийшов на допомогу, залишився без допомоги, без компенсацій", - наголосив міський голова Львова. 

Садовий твердить, що вихідні у місті видалися дуже стресовими для підприємців. За його словами, юристи міськради провели 700 консультацій телефоном і 80 разів виїжджали на місця після того, як до закладів навідалася поліція. Усі протоколи про порушення міська влада обіцяє допомогти підприємцям оскаржувати у судах.

Садовий розповів, як пройшов карантин вихідного дня у Львові

Садовий розповів, як пройшов карантин вихідного дня у Львові

Андрій Садовий сподівається, що в уряді дослухаються до бажання міст не запроваджувати карантин вихідного дня або принаймні запропонують підприємцям компенсації.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 11 листопада ухвалив рішення про запровадження в Україні від 14 до 30 листопада жорсткого карантину вихідного дня та посилення загальнодержавного карантину для боротьби зі стрімким поширенням COVID-19. Працюватимуть продуктові магазини, транспорт, АЗС та станції з ремонту транспортних засобів, аптеки, заклади, які надають фінансові послуги, й оператори поштового зв'язку. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація