"Суперкум" з Житомирщини похрестив 82 дитини

Чоловік упевнений, що це не межа: його й далі запрошують хрестити дітей.

37-річний мешканець Житомирської області Андрій Газаров має 412 кумів і 82 хрещеники. Чоловік упевнений, що це не межа: його й далі запрошують хрестити дітей. Причину своєї популярності Андрій пояснює тим, що надто цінує дружбу.

Усе почалося, коли Андрію було 10 років. Тоді сусіди попросили стати хрещеним батьком для їхньої дитини. Відтоді друзі і незнайомі люди звертаються до нього з проханням похрестити дитину, а він нікому не відмовляє. Андрій зізнається, що похресників довго не рахував. А коли взявся за "облік", очам не повірив.

"У мене кожен ранок починається з того, що секретарка відправляє СМС у кого день народження. Щодня у мене 4-5 днів народжень", - розповідає "суперкум".

Кілька десятків хрещеників живуть за кордоном. Аби видати першу хрещену дочку заміж, Андрієві довелося летіти в Канаду. Тепер він збирається в Болгарію. Щоправда, більшість похресників живе в рідному місті.

Дружина Наталя в суперкумівстві чоловіка всіляко допомагає. Її обов’язок – подарунки для хрещеників.

Андрій каже, часто доводиться виступати і в ролі захисника. Рятує неслухняних хрещеників від розлючених батьків або ж від надто суворих вчителів.

"В мене хрещеник закінчує школу із золотою медаллю. І всі оцінки дванадцять балів. І лише одна вчителька хімії поставила 9, для того, щоб дитина не отримала золоту медаль. То ходив до школи сваритися", - розповідає він.

Андрій жартує, що для таких кумів, як він, держава має запровадити відповідні пільги: "Додаткова відпустка, щоб проводити з кумами, дотація від держави – це два, пільги на квартплату - це три".

Священик отець Сергій розповідає, що стати хрещеним батьком - знак великої поваги і не менших обов’язків. За церковними канонами, хрещений – це духовний батько дитини. "Обмежень в цьому питанні немає. Тільки одна вимога, щоб людина до цього відносилася серйозно. Все-таки відповідальність за душу людини", - пояснює він.

Читайте також:

Кого брати в куми? (відео)

Відео"Суперкум" з Житомирщини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: