Супершвидкісний Hyundai зламався під Полтавою і затримався на 5 годин

Супершвидкісний Hyundai зламався під Полтавою і затримався на 5 годин

Пасажирам, які поспішали на літаки, довелося їхати до Києва на маршрутках, деяких пересадили на інший потяг.

Швидкісний потяг Hyundai, який їхав з Донецька, прибув до Києва на 5 годин пізніше.

Потяг виїхав з Донецька 12 липня за розкладом. Однак поламався під Полтавою, і прибув до столиці о 4.50 ранку 13 липня, хоча повинен був приїхати о 23.35.

Частину пасажирів через деякий час пересадили на інший потяг, який прямував до Києва.

Люди, у яких були квитки на ранкові та нічні літаки з аеропортів Києва, були змушені добиратися до столиці на маршрутках.

Своє обурення пасажири "нещасливого рейсу" виливають у соцмережах. Свої нічні пригоди на сторінці у facebook описала одна з пасажирок Hyundai сполученням Київ-Донецьк Ксенія Кожевнікова.

"Ця махина мало того, що не їде, але ще й дії співробітників "Укрзалізниці" абсолютно хаотичні і пофігістичне (їм наплювати на вас (пасажирів), і ваші незручності", - обурена вона.

Дівчина пише, що потяг ламався двічі. Перший раз, не доїжджаючи до Полтави.

"Після він насилу поїхав, але проїхав не багато. І за Полтавою він поламався остаточно. У результаті три години всі сиділи і чекали якихось дій. Сиділи без світла і без повітря (кондиціонери відповідно не працювали, а двері відкрили не відразу)", - написала Ксенія.

"І тільки 23-річна дівчинка-стюард, яка бігала повз, і, здається, була в ще більше паніці, ніж ми, і на всі питання відповідала істерикою, а не давала чітку відповідь", - додала вона.

У підсумку, зазначила Ксенія, пасажирів о першій ночі пересадили на інший потяг, теж сидячий, відтягнувши Hyundai в Полтаву на платформу.

Потяг Hyundai_3
repetylo.org.ua
Ксенія розчарована мандрівкою на Hyundai

"В результаті поїздки приїхати в Київ о 4 ранку (12 годин шляху, замість обіцяних 7), втратити тонну нервів, отримати змучене тіло (оскільки сидіти і навіть лежати на сидячих сидіннях незручно стільки часу!). І заплатити за це 380 грн за другий і більше 500 за перший клас!", - обурена Ксенія.

"Укрзалізниця", давай до свидания!", - підсумувала вона.

У розмові з ТСН.ua Ксенія запевнила, що більше на Hyundai не їздитиме – і це принципова позиція.

"Суть у тому, що "Укрзалізниця " зробила все, аби в мене, як і у решти пасажирів, не було вибору, тому що скасували багато звичайних поїздів. Зокрема, з Донецька або через Донецьк, а купити квитки на звичайні, які залишилися, практично неможливо", - пояснила дівчина.

"Маю намір не купувати квитки на Hyundai, їх ціна взагалі не відповідає якості. І сподіваюся, що всі спроби мене схилити їх купити теж не увінчаються успіхом. Це вже принципова позиція", - наголосила вона.

Перевезеннями на потягах Hyundai, займається ДП "Українська залізнична швидкісна компанія". У прийомній ТСН.ua лише повідомили, що потяг поламався з "технічної причини".

Більш докладну інформацію повідомити відмовились, порадивши написати листа і отримати відповідь у "встановлені положенням терміни".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів