Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун гнівно відповіла на закиди опоблоківця у підриві авторитету України та викрила його маніпуляції

За її словами, нардеп роками наживався на недосконалості медичної системи та грошах платників податків.

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун отримала запит від нардепа Ігоря Шурми, з подачі якого її рекомендували звільнити, де він звинувачує її у підриві авторитету України на світовій арені під час конференції Всесвітньої Асамблеї охорони здоров’я.

Про це вона написала у Facebook.

"Вочевидь, особливо обурило регіонала, що у своїй промові я згадала злочини Росії проти України та вимогу звільнити українських бранців Кремля", - написала Супрун.

Вона нагадала, що саме за часів регіоналів, їхнього президента та уряду, Україна не платила членські внески у ВООЗ. "Саме їхня влада намагалася викинути Україну з міжнародної спільноти та повернути до складу Росії", - наголосила вона.

В.о. міністра додала, що з того часу Україна вперше заплатила членський внесок у ВООЗ лише цьогоріч. "Україна як самостійний суб‘єкт міжнародних відносин - очевидно обурює регіоналів з опозиційного блоку", - обурилась Супрун.

Вона нагадала і про гріхи самого Шурми. Так, свого часу він зробив помічником у ВРУ свого кума Богдана Федака, який фігурував у кримінальній справі з продажу немовлят за кордон та був  ув’язнений.

Потім, за словами Супрун, у 2010 році Шурма пролобіював Федака на посаду головного лікаря Харківської обласної клінічної лікарні, а нещодавно намагався проштовхнути його посаду голови департаменту охорони здоров’я Харківської області. "Проте наша команда не погодила цю кандидатуру. І зараз Богдан Федак намагається отримати посаду через суд", - зазначила в.о. міністра.

Супрун звинуватила Шурму в тому, що він роками наживався на недосконалості медичної системи та грошах платників податків. А тепер, коли корупція стає все більш неможливою, намагається грубими маніпуляціями, брехнею та безпідставними звинуваченнями заважати трансформації системи охорони здоров’я.

"Наявність таких народних депутатів у парламенті підриває авторитет України більше, ніж будь-що інше", - підсумувала Супрун.

Отримали депутатський запит. Народний депутат з опозиційного блоку Ігор Шурма вважає підривом авторитету України на...

Опубліковано Уляна Супрун П'ятниця, 22 червня 2018 р.

Нагадаємо, Супрун анонсувала революцію в медичні галузі - професійне ліцензування лікарів. На українських медиків чекає отримання ліцензій замість процедури атестації. За її словами, цей напрямок медичної реформи допоможе підняти освітній і фаховий рівень працівників медичної галузі, заохотить її кращих представників і видалить із системи шарлатанів і хабарників.

ВідеоУляна Супрун розповіла, як діяти, коли змушують платити у державній лікарні

Наш колега Антон Пшеничний пішов на звичайне профілактичне обстеження в одну зі столичних поліклінік. І замість того, щоб отримати всі послуги безкоштовно, як це має бути згідно з Конституцією, він був змушений платити незрозумілі благодійні внески. Як боротися із вимаганням грошей? Поговоримо з в.о. Міністра охорони здоров'я Уляною Супрун.

Уляна Супрун розповіла, як діяти, коли змушують платити у державній лікарні

Залиште свій коментар

Вибір редакції