Супрун: Невдовзі Україна перетвориться на мігрантський відстійник

Людмила Супрун наполягає на перегляді державної міграційної політики.

Кандидат у президенти України, лідер НДП Людмила Супрун заявляє про відсутність державної міграційної політики.

"На жаль, всі роки незалежності українські міграційні чиновники вели свою роботові за принципом: навіщо боротися з нелегалами, якщо вони у нас не затримуються? А на додаток, президент Ющенко не так давно ввів несиметричні правила в’їзду нерезидентів на територію України з країн ЄС. Все це призвело до того, що осіб, які проживають на території України вже більше 50 млн. людей! Таке зростання населення було забезпечене не за рахунок народжуваності і підвищення рівня життя українців, а за рахунок неконтрольованого і нелогічного відкриття державних кордонів. За оцінками експертів, на території України вже сьогодні проживає близько 7 млн. нелегалів. Таким чином, через пару років Україна перетвориться на європейський міграційний відстійник. Цьому також сприятиме підписана в січні 2008 року між Україною і ЄС угода про реадмісію", - заявила Супрун .

За словами лідера НДП, сьогоднішні президентські перегони і супутні їй політичні та медіа-технології відвернули увагу суспільства від реальних проблем, зокрема міграційних.

"Необхідно вже сьогодні, не очікуючи виборів зробити наступне: по-перше, переглянути вище згадану Угоду про реадмісію у сторону встановлень паритету між Україною та ЄС. По-друге, встановити кінцевий термін, скажімо - 2-3 місяці, для держав-членів ЄС для спрощення візового режиму з Україною. Інакше, відмінити безвізовий режим з цими країнами. І останнє, встановити суворий контроль за нелегалами і створити адекватні умови, хоча б на правовому рівні, для мігрантів, які хочуть працювати в Україні і своєю працею примножувати національне багатство", - підсумувала кандидат в президенти.

Читайте також:

Африканські нелегали влаштували бунт на Мальті

Київ окупують нелегальні мігранти

Угода про реадмісію під загрозою

У Франції ліквідують "пуштунські джунглі": затримано 278 мігранті

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: