Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун оприлюднила листування з НАЗК щодо конфлікту інтересів, за яким їй винесли припис

Очільниця МОЗу запевнила, що конфлікт інтересів, щодо якого отримала припис, було вирішено ще 2017 року.

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що інформувала Національне агентство з попередження корупції про можливий конфлікт інтересів в підпорядкованій МОЗ структурі ще в жовтні 2017 року.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, оприлюднивши листування з НАЗК з цього приводу.

"Сьогодні дізналася про припис мені від НАЗК про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів від 27 квітня 2018 року. Дивно, адже ще в жовтні 2017 року ми першими надіслали лист у НАЗК стосовно цього конфлікту інтересів. Директор центру тоді ж звільнив дружину", - повідомила вона.

За словами Супрун, після цього у грудні від НАЗК було отримано відповідь, що порушень не встановлено.

"Тепер, коли минуло півроку, отримали припис від НАЗК з вимогою провести службове розслідування з конфлікту інтересів через їхню минулу спільну роботу. Ми проведемо службове розслідування, але зважаючи на те, що притягнення до дисциплінарної відповідальності можливе протягом 6 місяців з моменту вчинення порушення, ефективність такого розслідування під сумнівом", - додала очільниця МОЗу.

Окрім цього Супрун зазначила, що повідомлення про конфлікт інтересів направлялися і щодо інших закладів та установ МОЗу, але відповіді НАЗК відрізняються у кожному конкретному випадку.

Сьогодні дізналася про припис мені від НАЗК про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та...

Опубликовано Уляна Супрун 7 мая 2018 г.

Нагадаємо, раніше Національне агентство із запобігання корупції повідомило, що винесло припис виконувачці обов'язків міністра охорони здоров'я Уляні Супрун через конфлікт інтересів у її підопічного. Йдеться про можливий конфлікт інтересів через те, що директор Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександр Ларін не повідомив МОЗ про перебування протягом тривалого часу у його підпорядкуванні дружини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції