Супрун порадила, як пережити важкі робочі понеділки та хронічний стрес

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Секрети доволі прості та дієві, наголошує урядовиця.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун поділилася порадами щодо боротьби зі стресом – як нетривалим, так і хронічним.

За її словами, бути дратівливим та неспокійним по понеділках – цілком звичайна справа.

"Понеділок може бути додатковим стресом для всіх - безліч справ, нові завдання, важливі зустрічі. Якщо ви сьогодні або в інші дні почуваєтеся неспокійно, забуваєте дрібниці, є трохи дратівливими - не переймайтеся, це звичайні речі, які час від часу трапляються з кожною людиною. Іноді всі ми відчуваємо стрес", - написала Супрун у Facebook.

Як стрес впливає на ваш мозок [TED-Ed]

Понеділок може бути додатковим стресом для всіх - безліч справ, нові завдання, важливі зустрічі. Якщо ви сьогодні або в інші дні почуваєтеся неспокійно, забуваєте дрібниці, є трохи дратівливими - не переймайтеся, це звичайні речі, які час від часу трапляються з кожною людиною. Іноді всі ми відчуваємо стрес. Проте, якщо цей стан триває постійно, він починає загрожувати вашому здоров'ю. Перевантаження на роботі, негаразди в сім’ї чи інші проблеми, які починають траплятися щодня, можуть призводити до хронічного стресу. Якщо день у день перебувати у такому стані - це починає впливати на роботу мозку. Хронічний стрес заважає ефективно працювати, навчатися, спілкуватися з іншими та може призвести до депресії. Тому дуже важливо вміти протистояти стресу та навчитися його контролювати. Найбільш потужною зброєю для контролю стресу є медитація та прості фізичні вправи. Обирайте будь-яку активність, яка вам до душі, як то біг чи велопрогулянки, та зробіть її регулярною частиною вашого життя. До речі, ось інструкція, як займатися спортом, якщо ви дуже багато працюєте і вам здається, що на регулярні тренування не вистачає часу - https://goo.gl/g2Lf8D Спробуйте слідувати цим порадам і ви побачите, як поліпшується не лише ваше фізичне самопочуття, а ви стаєте більш стійкими та успішними. Відео - Цікава наука

Опубліковано Уляна Супрун 7 травня 2018 р.

Утім, якщо стрес триває постійно, то він починає загрожувати організму. До хронічного стресу можуть призводити перевантаження на роботі, негаразди в сім’ї чи інші регулярні проблеми.

"Хронічний стрес заважає ефективно працювати, навчатися, спілкуватися з іншими та може призвести до депресії. Тому дуже важливо вміти протистояти стресу та навчитися його контролювати", - додала глава МОЗу.

Супрун наголосила, що найпотужнішою зброєю проти стресу є медитація та прості фізичні вправи: біг, велопрогулянка, чи будь-які інші вправи, які треба робити регулярно.

"Спробуйте слідувати цим порадам і ви побачите, як поліпшується не лише ваше фізичне самопочуття, а ви стаєте більш стійкими та успішними", - підсумувала урядовиця.

Нагадаємо, раніше Супрун заявила, що остеохондроз насправді рідкісне захворювання, пов'язане із порушенням розвитку кісток, а біль у спині краще лікувати вправами. Більше про розвіювання медичних міфів читайте в інфографіці.  

міфи від супрун. інфографіка
ТСН.ua

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції