Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун порадила, як застерегти близьких від самогубства

За даними ВООЗ, кожних 40 секунд у світі стається самогубство.

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, що більшість самогубств - це імпульсивні рішення, через життєві негаразди. Міністр порадила придивитися до близьких, щоб  допомогти їм впоратися тривожністю і подолати депресію.

Про це в.о. очільника МОЗ України написала на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні, 10 вересня, Всесвітній день запобігання самогубствам. Згідно з офіційною статистикою, щороку близько 800 тисяч людей закінчують життя самогубством, це стається кожні 40 секунд. Уляна Супрун зазначила, що люди вирішують покінчити з життям переважно в моменти кризи, коли не можуть впоратися з проблемами самотужки.

"Багато самогубств відбуваються імпульсивно в моменти кризи, коли стає важко впоратись з життєвими негараздами - фінансовими проблемами, завершенням стосунків чи важкими хворобами. В зоні ризику знаходяться також люди, які мають алкогольну чи наркозалежність. Крім того, люди, які стали свідками конфліктів чи катастроф, пережили насильство або втрату близької людини - сильно пов'язані з деструктивною поведінкою", -  йдеться в дописі.

Також високі показники самогубств серед уразливих груп, які зазнають дискримінації.

А ось, щоб до цього не дійшло, Супрун радить більше уваги звертати на поведінку та настрій близьких людей: "Якщо ви помітили, що ваші близькі чи знайомі відчувають надмірну тривожність, депресію, зневірені чи відчувають за щось провину - неодмінно поговоріть з ними. Дізнайтесь якомога більше деталей про їх стан та запропонуйте допомогу. Найкраще рішення - звернутись до спеціаліста. Він може допомогти зрозуміти суть проблеми і зорієнтувати, як діяти далі".

Нагадаємо, раніше в.о. очільника МОЗ України розповіла про небезпеку булінгу в школах.

ВідеоУляна Супрун: обов'язкові вісім склянок води на день - міф

Обов'язково випивати 8 склянок води - неправильно! Уляна Супрун продовжує руйнувати міфи. На офіційній сторінці виконувача обов’язків Міністра охорони здоров'я з'явився відповідний допис. Тож скільки пити радить пані Супрун - дивіться в сюжеті.

Уляна Супрун: обов'язкові вісім склянок води на день - міф

Залиште свій коментар

Вибір редакції