Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун потролила "цілюще" фото Лаврова і закликала звільнити кремлівських бранців

"Лікування манії величі починається зі звільнення усіх окупованих територій і кремлівських бранців", - наголосила Супрун.

МЗС Росії назвав фото очільника російських дипломатів Сергія Лаврова "лікувальним" і порадив прикладати його до “хворих місць на планеті”.

Таке «цілюще» фото російського дипломата протролила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун у Facebook.

МЗС Росії назвав фото свого дипломата лікувальним і порадив прикладати його до “хворих місць на планеті”. За логікою...

Опубліковано Уляна Супрун Вівторок, 31 липня 2018 р.

«За логікою схоже на більшість російських новин - абсурд та самовпевненість, доведені до ідіотизму. Особливо цинічним це звучить на фоні погіршення фізичного стану українських бранців, які голодують у російських тюрмах та до яких не допускають міжнародних та українських лікарів», - зауважила вона.

«Звільніть наших заручників і забирайтеся з територій України! Лікування манії величі починається зі звільнення усіх окупованих територій і кремлівських бранців. Жодних фото прикладати не треба. Давайте нагадаємо про це МЗС Росії», - закликала Супрун.

ВідеоУ кількох столицях Європи відбулись акції на підтримку політв'язнів Кремля

Акцію на підтримку Олега Сенцова і усіх політв'язнів провели напередодні в кількох європейських столицях. Зокрема, в Києві кілька десятків людей зібралися біля стели на Майдані Незалежності. Український режисер в російській в'язниці біля полярного кола голодує вже 64-й день.

У кількох столицях Європи відбулись акції на підтримку політв'язнів Кремля

Нагадаємо, що українського політв'язня Олега Сенцова затримали у 2014 році в Сімферополі за звинуваченням у начебто підготовці терактів на півострові та створенні в Криму осередку забороненого в Росії "Правого сектору". У 2015 році російський суд засудив режисера до 20 років позбавлення волі. Сенцова утримують у колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, більш відомій як "Білий ведмідь". У середині травня він оголосив голодування з вимогою звільнити "всіх українських політв'язнів", які перебувають у Росії.

Вибір редакції