Супрун пояснила, як в умовах воєнного стану працюватимуть лікарні

Дата публікації
Перегляди
8235
Супрун пояснила, як в умовах воєнного стану працюватимуть лікарні

Уляна Супрун / Reuters

Очільниця МОЗу запевняє, що у цивільних не виникне проблем з отриманням медпослуг.

Після запровадження воєнного стану цивільне населення не відчує на собі змін у наданні медичних послуг. Про це у своєму Facebook написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

"Доступ цивільного населення до медзакладів та правила отримання медичної допомоги на цей час залишаються незмінними", - написала очільниця МОЗ.

Водночас у певних медичних закладах, перелік яких встановлено законом, що гарантує своєчасне лікування захисників, створять резервні місця для військових та запас необхідних препаратів. До переліку закладів входять міські, районні, обласні лікарні, госпіталі, диспансери, а також інститути різного профілю Національної академії медичних наук.

У відповідь на російську агресію Верховна Рада України затвердила Указ Президента Петро Порошенко про воєнний стан. Він...

Опубліковано Уляна Супрун Понеділок, 26 листопад 2018 р.

"У цих закладах всі цивільні жителі отримуватимуть лікування без змін. Водночас у них наявний резерв профільних ліжок для прийому військових, запаси лікарських засобів, медичних виробів, донорської крові та її препаратів. Одночасно кожен заклад охорони здоров’я може прийняти щонайменше 10-15 військових. За потреби заклади охорони здоров’я будуть підсилені фахівцями необхідної кваліфікації", - зазначила Супрун та закликала населення зберігати спокій.

Росія визнала, що операцією в Азовському морі керував особисто Путін

Росія визнала, що операцією в Азовському морі керував особисто Путін

Нагадаємо, в ніч проти 26 листопада на засіданні РНБО було запропоновано ввести в Україні воєнний стан, у зв'язку з агресією Російської Федерації в Азовському морі. Під час засідання 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану у прикордонних з Росією та Придністров'ям областях на 30 діб. 

Вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків