Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун промовистим фото показала необхідність глобальної вакцинації

Саме завдяки глобальній вакцинації сьогодні ми дізнаємося про віспу лише з книжок.

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун продемонструвала у Facebook фото, яке демонструє користь від щеплення від віспи.

«Хлопчикам 13 років та вони обидва заразилися вірусом віспи з одного джерела та в один день. Хлопчик праворуч, отримав щеплення проти цієї хвороби в ранньому дитинстві. Другий взагалі не був вакцинований«, - підписала це фото посадовець.

Хлопчикам 13 років та вони обидва заразилися вірусом віспи з одного джерела та в один день. Хлопчик праворуч, отримав...

Опубліковано Уляна Супрун Понеділок, 5 листопад 2018 р.

За словами урядовця, у сучасному світі віспа - скоріше відгомін історії, адже ще у 1979 році ВООЗ офіційно визнали, що віспу ліквідовано. Проте, фото було зроблено ще на початку 1900-х років, коли вірус віспи все ще був смертельно небезпечним для людей по всьому світу. Сильне висипання — один з головних симптомів віспи. Люди, які виживали після хвороби, залишалися зі шрамами та рубцями на все життя.

«Фотографію зробив доктор Ворнер, який на той час працював у одній з лікарень Великобританії та вивчав хворобу. Він зробив кілька серій фото, одна з яких порівнювала протікання хвороби у вакцинованих та невакцинованих пацієнтів. Ті, хто мав щеплення, не мали таких жахливих проявів віспи. Навіть в людей, які були інфіковані вірусом, хвороба минала швидше та без страшних наслідків», - розповіла Супрун.

«Саме завдяки глобальній вакцинації сьогодні ми дізнаємося про віспу лише з книжок. Втім все ще існують багато інших хвороб, як кір, дифтерія або поліо, які нам треба подолати. Ці фото є дуже показовим аргументом про необхідність вакцинації всім, хто агітує, що можна не робити щеплення. Повністю подолати ці хвороби в країні можна лише тоді, коли від них вакциновані більш як 95% населення. Це створює колективний імунітет від хвороби та захищає навіть тих людей, які з медичних причин не можуть вакцинуватися», - резюмувала чиновник.

Календар щеплень, щеплення
Міністерство охорони здоров’я України

Нагадаємо, що в Україні діти без щеплення не зможуть відвідувати школи та садочки

ВідеоЧи можуть дітей не допустити до навчання без щеплень

Не допускати в школу та дитсадочки невакцинованих дітей. Про це йдеться в листі до голів облдерожадміністрацій, який підписали МОЗ та Міністерство освіти. В Україні нині неблагополучна епідемологічна ситуація - йдеться в документі. А з початком нового навчального року ризик інфекцій зростає. Тому усі діти мають обов'язково бути щепленими. Але чи не порушує це гарантованого Конституцією права на освіту? Сніданок розбирався.

Чи можуть дітей не допустити до навчання без щеплень

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції