Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун різко розкритикувала марші "Безсмертних полків" і закликала сказати "руському міру" - не сьогодні

Очільниця МОЗ нагадада, що Сталін був у змові з Гітлером на початку світової війни

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у соціальній мережі вирішила у День перемоги над фашизмом вкотре нагадати українцям про міфи "руського міра" і різко висловилась про брехню, яка нав'язується всьому світу.

"Зробити символом перемоги Совєцького Союзу стрічку, яка використовувалась у відзнаках в білогвардійському русі та в російських підрозділах Вермахту під час Другої світової війни. Виводити людей на марші з портретами людей, про яких вони часто не знають, у компанії ніколи не старіючих “штатних” ветеранів, які воювали ще бувши дітьми або навіть не народившись. Тому що рускій мір — це про цинічні крадіжки і брехню", - завила Супрун.

Вона додала, що Росії говорить про найбільші втрати під час війни саме радянського населення, але також просить додавати, що СРСР розпочинали цю війну як союзник Третього Рейху. 

"Приписувати перемогу російському народу і підтримувати у всьому світі міф про те, що нацизм перемогли росіяни, забуваючи про решту народів, які воювали. Тому що рускій мір — це про шовінізм і зверхність. Змушувати пишатись найбільш цинічними полководцями, які безграмотно і по-садистськи вперто гнали своїх підопічних на смерть, тримаючи в руках портрети тих, хто цілком можливо загинув через їхню халатність. Не тримаючи портрети тих, хто похований у братських могилах без імені та без історії. Тому що рускій мір — це про безіменних та вбитих “на навчаннях” солдатів", - додала в.о міністра. 

Зробити символом перемоги Совєцького Союзу стрічку, яка використовувалась у відзнаках в білогвардійському русі та в...

Опубліковано Уляна Супрун Четвер, 9 травня 2019 р.

Також вона додала, що не треба забувати, що полонених в нацистських таборах саджали потім і до "совєцьких таборів" уже як зрадники.

"Рускій мір — це простір, де людей переконують, що межі компромісу зі злом немає. Що нападати заради миру — це нормально, вводити цензуру заради свободи слова це — нормально, переслідувати людей через їхні погляди та цінності — це нормально і корисно для суспільства. Що краще відоме і погане, ніж невідоме і можливо краще. Рускій мір — це спадкоємна влада підлих і жорстоких, а не чесних і професійних. В окопах і військових частинах, аудиторіях і класах, кабінетах та операційних, на вулицях і у власних домівках, у коридорах і в парках, у клубах і в церквах, на телепрограмах і в розмовах з друзями в кафе, у пабах та на стадіонах — кожен і усі #МиТут можемо і мусимо сьогодні і кожного дня казати рускаму міру дуже прості слова: не сьогодні", - закликала Супрун.

Залиште свій коментар

Вибір редакції