Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун розказала, чи є зв’язок між інцидентами на шкільних лінійках у Черкасах та Новомосковську

Також вона назвала імовірні причини подій.

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що масове отруєння в Черкасах і інцидент на шкільній лінійці в Новомосковську, які відбулися в один день, мають різні причини.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За словами Супрун, випадок в Новомосковську скоріш за все пов'язаний з тим, що діти перегрілися на сонці. Разом з тим інцидент і Черкасах, на думку в.о. міністра, "виглядає так, ніби діти щось вдихнули".

Нагадаємо,  8 травня під час шкільної лінійки у Черкасах трапився випадок отруєння. Лікарі констатували, що в дітей і дорослих спостерігається інгаляційна токсична реакція. Отруєння відбулося локально на території, де відбувалася лінійка, - постраждалих за межами школи немає. У той самий день у Новомосковську у загальноосвітній школі №6 на лінійці, приуроченій до Дня пам`яті та примирення, стало зле 19 школярам.

ВідеоПотруєних у Черкасах дітей перевели з реанімації до стаціонару

Життю шпиталізованих школярів та вчителів ніщо не загрожує - так кажуть лікарі. Виписати дітей планують вже найближчими днями, втім на навчання ні вони, ні їхні однокласники не підуть – для учнів 8 школи Черкас оголосили вимушені канікули. Чим саме отруїлись діти і вчителі - невідомо й досі.

Потруєних у Черкасах дітей перевели з реанімації до стаціонару

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції