Супрун розповіла, чи можна споживати їжу, на яку сіла муха

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Потрібно слідкувати за елементарними правилами гігієни.

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун пояснила, чи можна харчувати їжею, в яку впала муха.

Про це вона написала у Facebook.

За її словами, харчуються мухи як звичайними продуктами, так і сміттям, екскрементами та іншими огидними речами.

«Коли муха повзає або їсть всілякий непотріб, збудники хвороб потрапляють на її тіло або ж переїжджають одразу у її організм. Патогенні мікроорганізми, що потрапляють на зовнішню поверхню мухи, можуть вижити протягом декількох годин, а ті, які потрапляють в організм мухи або в їжу, в яку вона їх транспортувала, можуть вижити протягом декількох днів», - пише Супрун.

Мовляв, можуть бути чимало збудників різних інфекційних хвороб - кишкові інфекції, інфекції очей, інфекції шкіри та гельмінти.

«Стикаючись з такими, на перший погляд, буденними випадками (муха в їжі - ред, важливо, щоб кожен з нас розумів, наскільки це небезпечно для здоров’я. Та не забував слідкувати за елементарними правилами гігієни. Не їв непомиту їжу, не пив з горнятка, в яке впала муха, ретельно та часто мив руки. Прості правила допомагають запобігти поширенню небезпечних бактерій, а разом із ними й хвороб», - резюмувала Супрун.

Прочитала статтю про те, що робити, якщо на їжу сіла муха (https://goo.gl/cqKaGT). Це може здаватися дотепною порадою,...

Опубліковано Уляна Супрун Субота, 1 вересня 2018 р.

Раніше Супрун поділилася секретами психолога для подолання "післявідпусткового" синдрому

Залиште свій коментар

Вибір редакції