Супрун розповіла, чому важливо вчити іноземні мови

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Двомовність впливає на зміни мозку, - переконує урядовець.

До списку новорічних резолюцій варто неодмінно додати кілька пунктів для власного саморозвитку. Вивчення та вдосконалення іноземної мови — варте того, аби вже з початку року запланувати для цього час.

Про це у Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Перераховувати переваги вивчення іноземних мов можна довго. Перш за все, мови допомагають покращити наші когнітивні навички, простіше кажучи — дозволяють нам ефективніше думати, приймати рішення та в цілому покращують роботу мозку», - зауважила вона.

До списку новорічних резолюцій варто неодмінно додати кілька пунктів для власного саморозвитку☝Вивчення та вдосконалення...

Опубліковано Уляна Супрун Пʼятниця, 4 січня 2019 р.

Володіння іноземною мовою покращує функціональність мозку. Ми маємо навчатись розпізнавати нові знаки, розуміти та обговорювати нові значення і спілкуватись в різних мовних системах. Ці вправи тренують мозок швидко приймати рішення.

Відео Уляна Супрун порадила їсти сало, аби не мерзнути взимку

За даними синоптиків, із собою новий антициклон несе малохмарну погоду і суттєве зниження температури. Уночі до мінус 20 градусів на Заході та до мінус 15 на решті території. Про користь сала в соцмережі написала Уляна Супрун. Їй уже передають подяку продавці сала, бо покупців після її допису побільшало. 

Уляна Супрун порадила їсти сало, аби не мерзнути взимку

Люди, які розмовляють більш ніж двома мовами, можуть знизити ризик появи проблем з пам'яттю. Що більше мов ви знаєте, то менші ризики виникнення таких проблем. Більш того, знання другої іноземної мови сповільнює дегенеративні процеси у мозку для людей з хворобою Альцгеймера.

«Деякі дослідження вказують, що коли ми думаємо іноземною мовою, ми менш упереджені та здатні приймати більш зважені рішення», - додала Супрун.

Двомовність впливає на зміни мозку. Люди, що спілкуються двома мовами, мають більше сірої речовини в областях мозку, відповідальних за увагу, концентрацію та пам’ять.

Знання другої мови навчає мозок краще перемикатись на інші задачі. Як людина “перемикається” між двома мовними системами, так само ця навичка переходить на інші види задач.

«Здається досить переконливих доказів, якщо ви думаєте чи варто вивчати іноземну мову Особливу увагу приділяйте англійській!», - порадила урядовець.

Більшість авторитетних ресурсів публікують інформацію англійською мовою, бо це мова сучасної науки. Тому хороший челендж на 2019 рік для тих, хто ще не володіє англійською — працювати над цієї знанням іноземної мови.

Раніше руйнівниця міфів Супрун розповіла, як безкоштовні профілактичні огляди можуть врятувати життя українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції