Супрун розповіла, що регулярні пробіжки продовжують життя на 3 роки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Біг дає кардіонавантаження, які так потрібні для здоров’я серця.

Дослідники, які аналізували стиль життя більш як 55 тисяч людей протягом 15 років визначили - регулярні пробіжки продовжують життя на 3 роки.

Про це у Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Хороша новина для бігунів! Дослідники, які аналізували стиль життя більш як 55 тисяч людей протягом 15 років визначили...

Опубліковано Уляна Супрун Четвер, 9 серпня 2018 р.

Все завдяки тому, що біг дає кардіонавантаження, які так потрібні для здоров’я серця.
«Не обов’язково пробігати довгі кілометри. Мінімальна корисна доза фізичної активності вас приємно здивує. Бігайте протягом 5-10 хвилин щодня у комфортному для вас темпі і це вже спрацює! Втім, якщо можете - бігайте більше.

Щодо бігу є різні дослідження, але майже в кожному цифри вражають: для людей, що регулярно бігають, ризик смерті від серцевих нападів та інсультів знижувався на 45%, а передчасної смертності - на 30%», - йдеться у повідомленні у соціальній мережі.

За її словами, фізична активність - пігулка від багатьох хвороб і профілактика надмірної ваги. Водночас, що нижче рівень активності, то вищий ризик смертності з будь-якої причини. Саме малорухливий спосіб життя є причиною близько 9% передчасних смертей серед населення всього світу. Він займає 4-е місце після куріння, діабету та високого тиску.

Тож намагайтеся все життя проводити в русі. Будь-яка мінімальна, проте регулярна фізична активність дуже корисна для здоров’я.

«Якщо у вас немає часу на біг, намагайтесь проводити активно кожну вільну хвилину», - резюмує в.о. міністра.

Фотогалерея Більше 15 тисяч спортсменів та селфі з Кличком: У Києві відбувся "Пробіг під каштанами" (24 фото)

ВідеоБігти, аби врятувати дітей: у Києві відбувся 26-й благодійний "Пробіг під каштанами"

Цьогоріч "Пробіг під каштанами" відбувся з найбільшим за останні роки розмахом, щоб зібрати кошти на обладнання для центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Попри платну реєстрацію, свої дистанції пробігли понад 10 тисяч киян. Серед учасників були й українські паралімпійці, й малеча, яка змагалась у ходунках.

Бігти, аби врятувати дітей: у Києві відбувся 26-й благодійний "Пробіг під каштанами"

Нагадаємо, що на Запоріжжі юний рибалка пробіг півтора кілометри, аби витягти з-під криги дідуся-односельця

Вибір редакції