Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун розповіла, що робити українцям, діти яких контактували з хворими на кір

Урядовець радить негайну вакцинацію, бо вона може врятувати від вірусу.

Керівник Міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун радить батькам дотримуватися календаря щеплень маленьких діток. За ним вакцинація проти кору, паротиту та краснухи має здійснюватися у віці від одного до шести років.

Батькам, діти котрих не були вчасно щеплені та вже контактували з хворим на кір, Супрун радить зробити вакцинацію протягом 72 годин. "Станом на 1 січня в Україні наявно 516 тисяч одиниць якісної і безпечної бельгійської вакцини "Пріорикс". МОЗ вживає заходів щодо термінового перерозподілу вакцин, де це необхідно", - запевнила керівник МОЗ.

Вона також поширила на власній сторінці в соцмережі Facebook інфографіку для батьків, діти котрих ризикують захворіти на кір. Станом на ранок п'ятниці, 12 січня, у Києві зареєстровано вже 74 випадки захворювання на кір. Як повідомила прес-служба головного управління Держпродспоживслужби, серед хворих 57 дітей віком до 17 років. Найвищу кількість зареєстровано серед дітей віком від 5 до 9 років - 46,5%. Повідомляється також, що профілактичні та протиепідемічні заходи наразі проводяться у понад 50 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. 

Що робити батькам, діти яких контактували з хворими на кір Інфорграфіка
Facebook/Уляна Супрун

Залиште свій коментар

Вибір редакції