Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун розповіла, як зателефонувати до Національної служби здоров’я

Подзвонивши в робочий час, можна буде поставити питання оператору.

1677 — це короткий номер контакт-центру Національної служби здоров'я України, куди може подзвонити кожен та поставити будь-яке питання, що стосується роботи Нацслужби здоров’я.

Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook. 

«А це величезний спектр питань — всі уточнення щодо змін в системі охорони здоров’я, правила роботи сімейних лікарів та амбулаторій, гарантований державою пакет медичних послуг, особливості співпраці медичних закладів з Національною службою здоров’я. Передусім вони будуть актуальні для пацієнтів, лікарів та керівників медзакладів.

1677 — короткий номер контакт-центру НСЗУ Національна служба здоров'я України, куди може подзвонити кожен та поставити...

Опубліковано Уляна Супрун Понеділок, 8 жовтня 2018 р.

Контакт-центр НСЗУ такий собі довідник трансформації, який постійно оновлюється разом зі змінами та там можна завжди дістати актуальні пояснення», - зауважила вона.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів та мобільних операторів будуть безкоштовні.

«Проте найважливіше — це зворотний зв'язок Нацслужби здоров’я з пацієнтами та медичними працівниками. Завдяки постійному спілкуванню з українцями працівники Служби швидко дізнаватимуться про те, що найбільше турбує громадян та зможуть оперативніше розв'язувати проблеми», - додала посадовець.

623 заклади первинної медичної допомоги країни уже уклали договори з НСЗУ і перейшли на нову систему фінансування. Лікарі отримали кращі умови праці і підвищені зарплати.

ВідеоНаціональна медична служба здоров'я – нова установа, яка платитиме за медичні послуги

У приватних клініках - захмарні розцінки. І де ж взяти на все це гроші - замислюються батьки. Тепер кошти можна буде зберегти у сімейному бюджеті. Принаймні, так обіцяє Міністерство охорони здоров’я. Адже за медпослуги платитиме "Національна медична служба здоров'я", абсолютно нова для України інституція. Цей орган розроблятиме медичні тарифи: скільки, наприклад, держава буде платити за операцію з видалення апендициту; укладатиме договори з мед установами, і виділятиме їм фінансування. А МОЗ тепер відійде на другий план.

Національна медична служба здоров'я – нова установа, яка платитиме за медичні послуги

Нагадаємо, що реформа екстреної медицини, яку оголосили в Міністерстві охорони здоров'я України, збурила суспільство. Одні побоюються, що постраждає рівень медичного забезпечення, інші говорять про масові звільнення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції