Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун розповіла, як зміниться прийом гінеколога в рамках медреформи

За направленням сімейного лікаря послуги можуть бути оплачувані.

В рамках медичної реформи жінки зможуть звертатися до гінекологів без направлення безкоштовно. Однак після направлення сімейного лікаря ситуація змінюється.

Про це в ефірі "Сніданку з 1+1" розповіла виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Прийом гінеколога буде безкоштовним. На первинній ланці зараз є сімейні лікарі, педіатри і терапевти. Із наступного року будемо додавати. На первинній ланці жінка може піти до гінеколога без направлення", - сказала вона.

Однак Супрун зазначила, що за направленням сімейного лікаря паціент йтиме вже до іншого спеціаліста, і тоді прийом буде оплачено іншими способами.

Нагадаємо, 2 квітня почався перший етап медичної реформи, коли всі українці мають підписати декларацію з сімейним лікарем - "страховий поліс" кожного пацієнта з конкретним списком послуг. 

ВідеоЩо варто знати про вибір сімейного лікаря

Усього кілька днів залишилося, щоб обрати собі лікаря. З 2 квітня вступає в дію перший етап медичної реформи, коли всі українці мають підписати декларацію з лікарем. Це по суті страховий поліс кожного пацієнта з дуже конкретним списком послуг. Послуги первинної ланки будуть безкоштовними. Прийматимуть лікарі за електронною чергою. В МОЗі прогнозують, що така система сприятиме профілактиці захворювань. Чим загрожує, якщо не підписати декларацію з лікарем, "Cніданок" дізнався.

Що варто знати про вибір сімейного лікаря

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що наявність великої кількості запитань до медреформи і певне нерозуміння процесів - нормальне явище. Вона закликала людей користуватися сайтом МОЗ для отримання інформації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції