Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун розвінчала міф про те, що релігійні організації в медицині займаються лише освяченням приміщень

Релігійні організації тісно співпрацюють з медзакладами.

В Україні є міф про те, що церкви та релігійні організації в медицині займаються лише освяченням приміщень і обладнання. Це дуже несправедливий міф, але він поширений і глибоко вкорінений.

В Україні є міф про те, що церкви та релігійні організації в медицині займаються лише освяченням приміщень і обладнання....

Опубліковано Уляна Супрун Четвер, 20 вересня 2018 р.

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Вона переконує, що релігійні представники надають величезну психологічну допомогу людям, які борються з хворобою, та їхнім сім’ям. Також дуже важлива їхня підтримка медичних працівників.

ВідеоСупрун заявила, що транспортування пацієнтів повинно відбуватися тільки ногами вперед

Ногами вперед - не лишень для небіжчиків. Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я в соцмережі розвінчала черговий міф. Уляна Супрун написала, що згідно з усіма міжнародними протоколами, транспортування пацієнтів відбувається тільки ногами вперед. 

Супрун заявила, що транспортування пацієнтів повинно відбуватися тільки ногами вперед

«Релігійні організації тісно співпрацюють з медзакладами. По всій країні ними постійно проводяться благодійні акції та збір коштів на нове обладнання, ліки та оплату медичних послуг. Вони щодня спілкуються з людьми з питань здоров’я, тож глибоко розуміють потребу пацієнта і лікаря та допомагають комунікувати їх решті суспільства, у тому числі центральній та місцевій владі», - зауважила Уляна Супрун.

За її словами, в процесі розгортання реформ, перед нами постають ще масштабніші завдання. Їх складно втілювати самотужки.

«Вперше після тривалої перерви розпочала роботу Громадська рада при МОЗ України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Серед пріоритетів - підсилення профілактики громадян, просвітництво, психологічне здоров’я. Дуже втішена нашою сьогоднішньою зустріччю. Докладемо максимальних зусиль для ефективного втілення запланованого і конструктивної співпраці», - зауважила Супрун.

Нагадаємо, виконувачка обов'язків керівника МОЗ Уляна Супрун розвінчує міфи про користь спеціальних додатків та програм для тренування мозку та дає поради, яким чином краще тримати розумові здібності у тонусі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції