Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун спростувала необхідність дітям носити форму у школах

За словами міністра, наявність шкільної форми не впливає на успішність.

Шкільна форма не є обов’язковим атрибутом навчання у школі.

Про це заявила на своїй сторінці у Facebook виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

"Для багатьох шкільна форма була важливим атрибутом, коли ми ходили до школи. Утім зараз батьки все більше дискутують, як дитина навчатиметься в школі успішніше - у шкільній формі чи в одязі, який обере сама?" - написала вона.

За словами Супрун, є дослідження, які не виявили значущої різниці в тому, чи носять учні форму.

"Тобто форма жодним чином не впливала на показники успішності та відвідуваності учнів. Не найкращим чином однаковий одяг може впливати і на креативність дітей та свободу самовираження. Не тільки в плані творчості, але й свободи рухів", - зазначила міністр.

Окрім цього Супрун наголосила, що додатковий одяг найчастіше - значний фінансовий тягар для родини, адже якісна шкільна форма недешева.

Водночас очільниця МОЗу розповіла, що прихильники шкільної форми вважають її обов’язковим атрибутом у навчальному процесі.

"Він впливає на продуктивність навчання, оскільки діти мають можливість зосереджувати увагу на інформації та не переймаються зовнішнім виглядом. Через це вони стають більш уважні та старанні. Ще один аргумент "за" - краща поведінка та дисципліна. Завдяки шкільній формі покращується відвідуваність уроків, діти стають більш вмотивовані та серйозні", - процитувала Супрун.

На думку міністра, головне - щоби в центрі уваги були діти, до яких дослухатимуться та допомагатимуть зручно та безпечно навчатись.

" Носити чи не носити форму - вирішує керівництво школи разом із батьками. В Україні запровадження форми регламентується статутом та правилами внутрішнього розпорядку школи. Батьки можуть долучатися до вирішення цього питання також", - резюмувала вона, порадивши під час обрання форми звертати увагу на склад тканини, зручність, якість пошиття та безпечність.

Для багатьох шкільна форма була важливим атрибутом, коли ми ходили #дошколи. Утім зараз батьки все більше дискутують, як...

Опубликовано Уляна Супрун Пятница, 17 августа 2018 г.

Нагадаємо, Супрун також розповіла, як вберегти дитину від стресу, а батьків від криків чада під час візиту до лікаря. Спокійні та позитивно налаштовані батьки передають такий настрій і своїм дітям, зазначила урядовиця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції