Супрун відреагувала на рішення комітету Ради щодо легалізації медичної марихуани

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Україні канабіс може полегшити біль щонайменше 2 млн людей, запевнила очільниця МОЗу.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун підтримала рішення парламентського комітету щодо законопроекту про легалізацію медичної марихуани.

Про це вона написала на своїй сторінці у Twitter.

"Комітет Верховної Ради з питань прав людини одноголосно підтримав законопроект про використання канабісу в медичних цілях", - зазначила вона.

За даними Супрун, в Україні медичний канабіс зможе допомогти щонайменше 2 мільйонам людей, які страждають від хронічного болю, зокрема пацієнтам з онкозахворюваннями.

Нагадаємо, наприкінці січня на сайті Верховної Ради з’явилась петиція на підтримку щодо легалізації медичного канабісу і менші ніж за два місяці набрала понад 25 тисяч голосів.

Також ініціативу одразу після появи підтримала в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. За її словами, використання медичного канабісу є виправданим і реалізує права людей на меддопомогу. ТСН.ua вирішив розібратися, чи дійсно Україні потрібна легалізація марихуани та як це роблять за кордоном.

15 травня комітет Ради підтримав законопроект про легалізацію медичної марихуани та пообіцяв зареєструвати його у ВР протягом поточного тижня.

де найбільше вживають марихуану. інфографіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції