Супрун закликала обрати онлайн-курс до смаку для осінньо-зимових вечорів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Онлайн-курси — чудовий спосіб самовдосконалюватися та не стояти на місці у нинішньому динамічному світі.

Онлайн-освіта в усьому світі набирає обертів.

Про це у Facebook написала в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

«Сьогодні ми більшість часу проводимо онлайн. Крім соціальних мереж, бронювання квитків чи просто читання книг, наші девайси дають нам ще одну чудову можливість — вчитися», - зауважила посадовець.

Сьогодні ми більшість часу проводимо онлайн. Крім соціальних мереж, бронювання квитків чи просто читання книг, наші...

Опубліковано Уляна Супрун Неділя, 28 жовтня 2018 р.

Онлайн-освіта в усьому світі набирає обертів. І багато відомих університетів відкрили безліч безкоштовних курсів, які доступні для всіх. Дослідити можна будь-що — від глобальних змін клімату до вивчення основ програмування.

«Тому раджу приділити трохи часу та обрати свій онлайн-курс. До того ж, це корисна та важлива активність для нашого мозку», - додала вона.

На таких ресурсах як INgenius, Prometheus, EdEra — можна також знайти цікавий курс до душі та з користю проводити осінньо-зимові вечори.

«Онлайн-курси — чудовий спосіб самовдосконалюватися та не стояти на місці у нинішньому динамічному світі. Більшість курсів взагалі не мають дедлайнів, тому здобувати нові знання можна у будь-яку вільну хвилину», - переконує Супрун.

ВідеоУ Миколаєві стартували курси, які вчать дітей правильно поводитися в небезпечних ситуаціях

На практичних курсах безпеки для дітей маленьких містян вчать, як не стати жертвою викрадача, як поводитися із незнайомими, які хочуть підійти занадто близько, куди вдарити та як вирватися, якщо тебе вхопили, а головне – як не соромитись гучно кричати й кликати на допомогу. Курси безкоштовні. Їх для дітей від 5 до 16 років організували самі батьки за допомоги досвідченого тренера із самооборони.

У Миколаєві стартували курси, які вчать дітей правильно поводитися в небезпечних ситуаціях

Нагадаємо, що у "ДНР" вважають небезпечними онлайн-курси української мови

Залиште свій коментар

Вибір редакції