Супрун закликала ООН виключити Росію з Ради Безпеки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В.о. міністра охорони здоров'я просить "не терпіти" РФ в Радбезі.

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун закликала виключити Росію з Ради Безпеки ООН.

Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"ООН не повинна терпіти присутність Російської Федерації в Раді Безпеки, поки та не повернеться до системи міжнародного права", - сказала Уляна Супрун на сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в Женеві.

Вона зазначила, що це стосується виведення російських військ з території Донбасу та Криму, звільнення військовополонених і політв'язнів.

В.о. міністра також закликала Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) та інші міжнародні організації відмовитись від російського фінансування, щоб не стати "заручниками Кремля". Вона також зазначила, що необхідно зберегти і розширити санкції проти Росії.

Нагадаємо, Уляна Супрун 20 травня полетіла з України до Женеви, аби взяти участь в асамблеї Всесвітньої організації охорони здоров‘я. Зазначимо, 72-а сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я відбувається у Женеві від 20 до 28 травня.

ВідеоВід тварин у контактних зоопарках можна підчепити смертельні інфекції - Супрун

Контактні зоопарки - джерело небезпечної інфекції - такий пост у Facebook написала виконувачка обов'язків Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Тварини є носіями великої кількості захворювань. Натомість психологи кажуть - спілкування  в контактних зоопарках позитивно впливає на нас. То ж чого більше - шкоди чи користі - у сюжеті.  

Від тварин у контактних зоопарках можна підчепити смертельні інфекції - Супрун

Залиште свій коментар

Вибір редакції