Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сурогатне материнство -50%: горе-матір з Черкащини пояснила "прайс" у 140 тисяч гривень на своє немовля

Жінці дозволили чекати завершення слідства під домашнім арештом.

29-річна матір двох доньок Ольга Кравченко запросила за свою новонароджену третю дівчинку 140 тисяч гривень не просто так. Ціну жінка склала після моніторингу інтернету, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Додому в село Білозір’я під Черкасами її привіз конвой після того, як суд ухвалив сидіти два місяці під домашнім арештом. Підозрювана без електронного браслета, але з наміром повернути маля, яке продала за 140 тисяч гривень. До журналістів вона ставиться агресивно. "Зараз візьму цеглину та розіб’ю вам камеру", - вимагає жінка не знімати її та не ставити жодних питань. Утім, сама ж зізнається, що хоче повернути немовлятко, котре продавала просто з пологового будинку.

ВідеоЖінка, яка хотіла продати немовля, розповіла про причини скоєного

Породілля із Черкащини, яка намагалася обміняти своє немовля на 140 тисяч гривень, повернулася додому під конвоєм. Суд відправив її під цілодобовий домашній арешт на два місяці. Прокурори проти домашнього арешту для матері, і збираються його оскаржувати. Кажуть: жінка й раніше не часто бувала вдома, а тепер взагалі може втекти, адже за торгівлю власним немовлям їй загрожують 15 років тюрми.

Жінка, яка хотіла продати немовля, розповіла про причини скоєного

Журналістам вдалося з’ясувати, що старшим донькам Ольги 8 і 6 років, вони від співмешканця, з яким жінка вже розійшлася. За місяць до третіх пологів вона говорила односельцям, що чекає дитину від АТОвця і писала в соцмережі, яка "щаслива". "Я не знав, що вона вагітна, потім побачив. Розуму нема – це точно. Третю дитину тягнути", - дивуються сусіди. Жінку вони називають "гулящою", а вагітність пояснюють спробою знайти собі нареченого. Поки тривав цей процес, старші доньки жили з бабою, прабабою і дядьком-інвалідом.

У сільраді родину називають такою, що потрапила в "скрутне становище". Телефоном баба підозрюваної зізналася, що навіть найближчим родичам невідомо, від кого ж народилася третя дівчинка. Онука часто кудись їздила, а приїхала взимку вже з животом. "Ми, як кажуть, у шоці. Ми відійти не можемо. Вона народила у п`ятницю, донька поїхала до неї, повезла їй передачу. Показала цю дитиночку, ніхто навіть не те що – взагалі жодних балачок! Просто спитали, коли виписують – і все.  Прийшов дільничий і голова сільської ради – оце слово "продаж" ми вперше почули від них", - розповіла пані Лідія.

Фотогалерея На Сумщині в під’їзд будинку підкинули немовля (5 фото)

Крихітну дівчинку породілля продала в день виписування одразу за воротами лікарні. Ціну на маля, як виявилося, жінка склала ще навесні. Вагітна майже півроку їздила на таємні зустрічі з покупцями, які співпрацювали з поліцією. "Нею особисто була визначена ця сума, бо вона моніторила інтернет і дізналася, що сурогатне материнство у нас коштує в районі 10 тисяч доларів. Вона поділила цю суму на два і оголосила своєму покупцю, що її дитина буле коштувати 5 тисяч доларів", - кажуть слідчі.

У суді жінка благала відпустити її додому та розповідала, що живе бідно, а за гроші на третю дитину хотіла купити для старших доньок велосипед і відремонтувати хату. "Це не для себе, мені нічого не треба! Думала, що цю дитину передам у нормальну сім’ю, а цих двох підійму хоч трохи на ноги. Я винувата, дуже винувата, ваша честь. Я тікати не буду. Хочу додому, до дітей, будь ласка, хочу обійняти і попросити прощення", - говорила Кравченко в суді. Вердикт про домашній арешт жінка сприйняла з видихом полегшення, а от її матері це навпаки – не сподобалося. Після спроби Ольги продати маля селом пішли чутки, що вона колись начебто вже народжувала потайки – мовляв, саме тому її не було майже рік вдома.

Доля доньок жінки наразі невизначена. Бабуся начебто вирішила встановити опіку лише над двома старшими онуками, а новонароджену дівчинку можуть віддати на всиновлення. Поки все вирішуватиметься, її няньчитимуть медики. "Здорова дитина з вагою 2800 при народженні, 57 см зросту, доношена вагітність. Якщо врахувати маму, яка з нею так вчинила, то напевне, їй буде краще у сім`ї, яка її усиновить", - припускають лікарі. Горе-матір тим часом слідчі хочуть повернути в СІЗО – ухвалу про її домашній арешт прокурори мають намір оскаржити в апеляційному суді. Вони пояснюють, що жінка й раніше вдома була рідкісною гостею, а тепер і напевно втече.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції