Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сурогатні матері в Україні заробляють великі гроші та без вагань віддають народжених дітей

Україна перетворюється на справжній інкубатор для Європи.

Сурогатне материнство стало однією з найоплачуваніших професій українок. В Україні - це бізнес, який квітне, адже в більшості країн Євросоюзу комерційне виношування дитини заборонене, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

У нас же навіть закон визначає: батьками дитини є не та, хто її виносила, а ті, хто дитину зачав.

Так, в інтернеті є безліч форумів, де українки пропонують своє лоно. Однак, попри великий вибір, знайти "вільну" сурогатну маму виявляється непросто - їх швидко розбирають.

Марія, одна із потенціальних сурогатних мам, розповіла, скільки вона хоче отримати за виношену дитину: "Після пологів $ 13 тис. Щомісяця, якщо з переїздом - $ 500, якщо буду жити вдома - по $ 400".

Жінка розповіла, що 5 років тому вже успішно народила дитину для подружньої пари із Молдови. Каже, що віддавати дитину було не шкода: "Ви знаєте, шкода було, що сама вагітність завершилася. Я ж коли вдома лежала, практично нічого не робила. Тільки лежала і командувала".

"Мені якось байдуже, тому що знаю, що це не моє. Ну, як робота", - поділилася інша сурогатна мати зі стажем.

Рідну доньку Марія народила у 18 років. Саме стільки, каже, дівчині зараз. А ще Марія каже, що донька знає, чим займається її мама. Марія каже, що саме заради доньки і спробувала це вперше - щоби заробити на вищу освіту, якої не мала сама. Марія досі мешкає з власними батьками. У технічному котеджі на околицях маленького шахтарського містечка на Донеччині.

Професійна сурогатна мама вже знає, на що поміняє народженого малюка. "Ви знаєте, в мене була мрія, що я собі і доньці куплю шубу гарну. Вдома зроблю ремонт. Я все порахувала", - запевнила Марія.

Професія, якою тисячі українських жінок тихо годують свої сім'ї, ощасливлюють знедолених громадян Євросоюзу, і абсолютно легально заробляють доходи для офіційних репродуктивних клінік та непорахованих приватних кишень, де-юре не існує. Проте може з'явитися у майбутньому.

Внести сурогатне материнство до офіційного переліку професій запропонував нардеп Ярослав Сухий.

Проте ця професія має свої підводні камені. На що насправді наражаються жінки, які погоджуються стати живим інкубатором, дивіться у другій частині експерименту ТСН.Тижня наступної неділі, 24 листопада, о 19:30 на каналі "1+1".

Нагадаємо, що сурогатна мама може виявитись аферисткою.

Кореспондент Ольга Мальчевська

ВідеоУкраїна стала інкубатором дітей для Європи

Залиште свій коментар

Вибір редакції