Сусіди Пукача стверджують, що бачили його у квартирі на Печерську

Один з сусідів Олексія Пукача стверджує, що бачив як той кілька разів за останній рік приходив і забирав пошту.

Затриманого рік тому Олексія Пукача, головного обвинуваченого у справі Георгія Гонгадзе, нібито кілька разів за цей рік бачили в елітному столичному будинку по бульвару Лесі Українки, неподалік від Печерського мосту, де він отримав квартиру в 2003-му. Про це говорять його сусіди.

"У 5-й квартирі на другому поверсі, де Пукач зареєстрований, зараз ніхто не живе - вона опечатана, - повідомив сусід, який попросив не називати прізвище. - Але Пукач регулярно з'являється тут і забирає з поштової скриньки кореспонденцію і платіжки, які приходять за цією адресою на його ім'я".

На уточнення, як Пукач, за офіційною версією, що перебуває під вартою у Відділі забезпечення досудового слідства (СІЗО) СБУ в Аскольдовому провулку, може з'являтися в під'їзді свого будинку, сусід навіть образився:

"Здрастуйте! Я що - Пукача в обличчя не знаю? У нас сусіди один з одним добре знайомі, і я його ні з ким не переплутаєш - це точно він. Приходить, перевіряє пошту і йде...", - сказав сусід.

У сусідній квартирі проживає не менш відомий у Києві чоловік - колишній столичний мер Іван Салій. Він підтвердив, що знає, хто його сусід по сходовому майданчику, але бачив на поверсі тільки дружину і дочок Пукача.

"Це я наполіг на тому, щоб двері до них опечатали - одного разу в їхній квартирі прорвало трубу, вода пішла до нас, навіть паркет здувся, - каже Іван Миколайович. - І за ремонт платив сам. Дружина і дочки Пукача, яких я тут помічав, справляють гнітюче враження. Видно, що сильно переживають..."

В той же час в ГПУ різко відреагували на заяву про перебування Пукача в домі на Печерську. Там заявили, що він знаходиться у СІЗО і запобіжний захід йому не змінювали.

Читайте також:

Пукач провів очну ставку з відомими політиками

Лозінський сидить разом з Пукачем і Полюховичем

Луценко: для Пукача життя в нормальному сенсі цього слова скінчилося

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: