73-річну пенсіонерку видали заміж, щоб відібрати її хату

Бабуся разом з чоловіком проживає у сусідки. Рідні запевняють, що там її тримають силою, аби заволодіти майном пенсіонерки.

Бабця Євгенія вийшла заміж у сімдесят три роки за 50-річного чоловіка. Втім, родичі старенької не святкують, а переживають за долю бабусі. Останніх дев'ять місяців вона проживає у сусідки разом з новим чоловіком, рідні запевняють, що там її тримають силою, шлюб рідні називають фіктивним, а все для того аби заволодіти майном пенсіонерки.

Вісім років пенсіонерка ділила власну оселю з родиною племінниці, жили мирно, допоки хатою не зацікавилася сусідка, кажуть рідні. Племінниця бабусі стверджує, що саме сусідка намовила стареньку виселити її з хати.

Зустрічатися з родичами бабусі не дають. Рідні запевняють, що стареньку навіть з двора не пускають.

Та справжньою несподіванкою для родичів була інформація, що їхня бабуся вийшла заміж, розписались, аж за вісімдесят кілометрів від селища. Сусідка видала пенсіонерку за свого друга, чи як кажуть, у селі - коханця. Наступного дня чоловік зняв десять тисяч гривень із рахунків дружини.

Сама наречена свого весілля не пам'ятає. Літа беруть своє, тай за життя старенька має п'ять струсів мозку. Саме через це сусіди вже допомогли оформити бабусі генеральне доручення на право представляти її інтереси.

Читайте також:

До України повертаються квартирні аферисти

У Тернополі шахраї, залякуючи дітей, виносили з квартир гроші та коштовності

Квартирні аферисти виселяють мешканців обласного центру у провінцію

Росіянка стала мільйонеркою, обдуривши 55 автолюбителів

ВідеоЗаміж у 73 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: