Сусідом Черновецького можна стати за 2,5 мільйона доларів

За словами жителів Козина, мер Черновецький скуповує землі селища.

Будинок Черновецького
УНІАН
Будинок Черновецького
У селищі Козин, де знаходиться будинок мера Києва Леоніда Черновецького, можна придбати особняк за 2,5 мільйона доларів – удвічі дешевше, ніж торік, пише видання "Сегодня".

Триповерховий особняк неподалік від будинку Черновецьких знаходиться на ділянці в 50 соток землі. Тут є невелике озеро з кам'яним містком і свій причал для яхт, біля якого стоять альтанки.

"Будинок продає дружина мого шефа. Якщо торгуватися, то кілька десятків тисяч точно скинемо", - розповів продавець будинку. У будинку на 576 квадратних метрів, який стоїть на намитому острівці, є величезний спортзал і сауна.

Про сусідів, зокрема про мера Києва, який живе в цьому селищі в триповерховому особняку, продавець не став розповідати. Місцеві мешканці, у свою чергу, можуть вказати будинки, в яких живуть українські політики. Правда, більшість односельців їх не розрізняють.

"Заходжу на пошту або в сільраду, бачу - обличчя знайоме, по телевізору бачив! А хто він, Бог його знає", - говорить житель селища.

За словами жителів Козина, мер Черновецький скуповує землі селища.

"У місті людям дуже важко, а Черновецький у цей час землі в нас скуповує. Вони знаходяться прямо на виїзді з Козина, в лісі. Там зараз стоять білі одноповерхові будиночки", стверджує пенсіонерка, мешканка селища. В оточенні мера цю інформацію не підтверджують.

Веселять сусідів також деякі звички мера.

"Леоніда Михайловича бачу частенько. Вранці він довго сидить на балконі в одній позі - чи то медитує, чи то молиться", - розповіла сусідка Черновецьких.

Читайте також:

Черновецький встановив ціни на косметичні послуги для трупів

Черновецький поїхав у відпустку в Америку

Черновецький встановив монополію на всі ритуальні послуги в Києві

Черновецький обіцяє золото платникам за комунальні послуги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: