Сварка з чиновником і суперечка з мером: Зеленський "наробив шороху" в Борисполі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До Борисполя президент приїхав представити нового главу ОДА.

У середу, 10 липня, президент Володимир Зеленський приїхав до Борисполя представити нового очільника ОДА. Про те, як пройшла робоча поїздка президента, у ТСН.19:30.

Біля Бориспільської міськради президента Володимира Зеленського, який приїхав з робочою поїздкою, зустрічали десятки містян. Він приїхав до міста представити нового голову Київської облдержадміністрації – Михайла Бно-Айріяна.

У Борисполі Зеленський обурився станом місцевої лікарні, старі корпуси якої давно потребують ремонту. Президент вислухав головного лікаря, очільника Борисполя, заступника міністра охорони здоров’я та голову бориспільського району. "Вам треба підняти лікарню. Підняти дуже швидко. Жахливі умови: люди по три години сидять. Кажуть, що інсуліну немає", - каже президент.

ВідеоЗеленський вигнав чиновника із зустрічі в Борисполі

"Та йди ти вже, Господи". Із такими словами президент вигнав із наради секретаря Бориспільської міськради. Конфлікт між Володимиром Зеленським та Ярославом Годунком виник під час представлення нового очільника Київщини Михайла Бно-Айріяна. Зеленського обурило, що під час виступу інших спікерів Годунок перебивав їх та знімав на телефон власну розмову з президентом.   

Зеленський вигнав чиновника із зустрічі в Борисполі

Зеленський наказав чиновникам терміново вирішити проблему з міською лікарнею. За рік зробити ремонт старих корпусів та побудувати новий. Якщо завдання не виконають, пообіцяв усіх звільнити.

Під час офіційної зустрічі Зеленського і чиновників, час від часу виступи своїми вигуками перебивав секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок і знімав президента на телефон. Зеленський спочатку дорікнув Годункові: "Ярославе, послухайте мене дуже уважно. Коли ви почнете вирішувати питання, не займаючись піаром і рекламою. Тому, будь ласка, заховайте свій телефон".

Коли той почав пручатися, президент згадав про кримінальне минуле Годунка і вигнав його із зали. "Вийди звідси! Розбійник. Будете в райадмміністрації кричати! Цирк просто! "Погано чуєш? Англійською – "exit", - сказав президент і додав: "Та іди вже, господи".

За інформацією ЗМІ, Годунок був водієм у полку "Беркут" і влітку двохтисячного його затримали за розбійний напад. Він був засуджений на п’ять років ув’язнення з відтермінуванням виконання вироку на три роки. Чиновник вважає, конфлікт  із Зеленським виник тому, що ставив незручні запитання. Щодо обвинувачень – не заперечує, але каже це було політичне переслідування. Обіцяє подати до суду.

"Я на сьогоднішній день не є ніяким судимим - це чистий бруд і дурниця. Суд не посадив - як ви думаєте, чому? Тому що було потрібно сидіти моєму керівництву. Я на той час працював в спецпідрозділі міліції, заївся зі своїм керівництвом. Мене намагалися посадити. Я вийшов з них, мене не посадили", - сказав Годунок.

Були в президента запитання до чиновників і від простих людей. Зокрема, чому не почистили міські озера. Торік на очищення витратили 17 млн грн.
Відповідь мера змусила депутатів реготати: "Вся справа в тому, шо культура наших людей низька. Ми почистили озеро, а окремі…." Президент пожартував: "Вони метр нагадили? Ви що, знущаєтесь?".

Кореспондент ТСН Іван Воробйов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції