Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сварки на все життя та загострення хвороб: наслідки сонячного затемнення для українців

Сварки на все життя та загострення хвороб: наслідки сонячного затемнення для українців

Саме явище в нашій частині планети не побачили, але відчують – застерігають лікарі й езотерики.

Сонячне затемнення в Україні не побачили, але його влив українці зможуть на собі відчути. Так твердять лікарі та астрологи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Астроном Сергій Осипов розглядає явище з науковим інтересом – в потужний телескоп можна роздивитися багато цікавого та навіть зробити відкриття. "Сонячна поверхня має температуру 5-6 градусів, а в короні воно розігрівається до мільйона, навіть більше. І невідомо, які механізми розігрівають цю корону", - каже він.

Відео Сонячне затемнення може вплинути на стан здоров'я українців

Повне затемнення 2017 року ввійде в історію, як найрозрекламованіше та найкомерційніше. Кількість різноманітних прогнозів довкола нього відповідає ступеню інтересу до явища. Астролог Валентин Траянський застерігає від ухвалення важливих рішень у цей період і радить провести його в спокої. "Бажано, хто вміє, молитися, медитувати для того, щоб в такому стані не повилазило те, що може повилазити негативне", - каже він.

Екстрасенс Макс Гордєєв вважає, що затемнення – це дуже небезпечний час, коли на землю з потойбіччя приходить нечисть, а люди стають агресивнішими та дратівливішими. Тож він радить захищатися різними амулетами, зокрема, причепити шпильку і стримувати свої емоції. "Цього дня неможна сваритися. Бажано, якщо ви перебуваєте в одній кімнаті з людиною, намагатися просто з нею не розмовляти, тому що можна посваритися раз і назавжди", - пояснює він.

Фотогалерея Велике американське затемнення Сонця: Reuters показало видовищні фото унікального явища (11 фото)

Загострення хронічних болячок, головний біль, стрибки артеріального тиску, запаморочення та відчуття тривоги – саме так, на думку лікарів, наш організм може відреагувати на сонячне затемнення. Тож людям зі слабкими судинами та нервами краще дослехатися порад медиків: їсти легкі страви та не перевантажувати органи травлення жирною їжею та алкоголем.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції