Свідка у справі "перевертнів у погонах" катували, щоб він узяв на себе вбивство Гонгадзе

Свідок-обвинувачуваний у відомій справі "міліцейських перевертнів" Юрій Нестеров розповів, що оперативники піддавали його тортурам.

Свідок-обвинувачуваний у відомій справі "міліцейських перевертнів" Юрій Нестеров, який опинився в одній "клітці" з іншими підсудними в справі, на яких він дав вичерпні свідчення, заявив, що його катували саме для того, щоб він взяв на себе вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

За даними видання "Дзеркало тижня", прізвища оперативників Нестеров назвав. Таким чином, роблять висновок журналісти, перспективи справи - ще більш туманні, ніж раніше.

При цьому Нестеров, незважаючи на тортури, підтверджені відеоматеріалами, і те, що держава не стримала слова стосовно нього, продовжує давати свідчення, що викривають банду.

Нагадаємо, гучна справа "міліцейських перевертнів", які викрадали в Києві та Київській області людей з метою викупу і вбивали своїх жертв, незалежно від отримання грошей, розслідується вже дев'ять років. У суді - більше п'яти років, однак опитування свідків ще не розпочато. МВС остаточно відмовився від оперативного супроводу цієї справи в суді.

Це справа, крім усього іншого, продемонструвала, як злагоджено можуть діяти правоохоронці, об'єднані спільним інтересом. У банді фігурують співробітники таких підрозділів: УБОЗ, карний розшук, зовнішнє спостереження, слідче управління і представник відділу кадрів.

Читайте також:

Вдова Кравченка: мій чоловік така ж жертва спецслужб, як і Гонгадзе

ГПУ боїться за життя головного свідка у справі "перевертнів"

Засудили "перевертнів у погонах", які вбили полковника УБОЗ

Пукач стверджує, що вбив Гонгадзе випадково

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: