Свідка у справі екс-судді Зварича уразив склероз

Заступник голови ВАТ "Львівобленерго" Ярослав Стасюк не пам'ятає, де саме і на чиє ім'я писав заяву про хабар, яку долучили до справи.

 Заступник голови ВАТ "Львівобленерго" Ярослав Стасюк під час допиту на суді забув обставини справи про хабарі екс-судді Зварича.

Стасюк заявив, що через свого колегу-юриста передав 15 тисяч доларів для отримання вигідного для "Львівобленерго" рішення суду, але не зміг назвати, отримував ці гроші особисто Зварич або ж хтось із співробітників суду.

Багато на які питання самого Зварича та його адвоката Стасюк відповідав: "Не пам'ятаю".  Він не пам'ятав, наприклад, де саме і на чиє ім'я писав заяву про хабар, яку долучили до справи.

"З вами важко, тому що ви нічого не пам'ятаєте", - заявив Зварич, за що навіть отримав зауваження головуючого судді, який підкреслив, що на цьому процесі розглядається не пам'ять свідка.

Раніше інший свідок звинувачення, екс-колега Зварича В'ячеслав Любашевський, на суді змінив свої свідчення, заявивши, що Зварич хабарів не брав.

Як відомо, Ігор Зварич підозрюється в одержанні хабарів в особливо великих розмірах, а також прийнятті незаконних рішень.

Служба безпеки України затримала Зварича у Львові 9 березня 2009 року, з тих пір він перебуває під вартою.

Читайте також:

Суддя-хабарник заявив, що в нього вселився джин

У Києві розпочався суд над суддею-"колядником" Зваричем

Суддя-колядник запевнив, що не їв матеріали своєї справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: