Свідок Луценка не був з ним знайомий і наказів від нього не отримував

Свідок Луценка не був з ним знайомий і наказів від нього не отримував

Фото: Народна самооборона

Руслан Чернявський розповів, що особисто ніколи не був знайомий з екс-міністром і ніяких вказівок від нього не отримував.

Суд у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка розпочав допит 25-го свідка - Руслана Чернявського, який з березня 2007 року по червень 2010 року працював на посаді начальника 2-го управління Департаменту оперативної служби МВС України.

На початку допиту свідок повідомив суду, що особисто Луценка він не знав.

"Будь-яких вказівок , наказів, розпоряджень не отримував від Луценка", - сказав Чернявський.

На засіданні відсутні кілька захисників учасників процесу, зокрема адвокат екс-міністра Луценка Ігор Фомін. Але Луценко заявив, що вважає за можливе продовжити розгляд справи без Фоміна, тому суд вирішив розпочати засідання і допитати чергового свідка.

Нагадаємо, на минулому судовому засіданні 28 жовтня після допиту двох свідків Печерський суд у справі екс-міністра оголосив перерву до понеділка, 31 жовтня.

Перед цим Луценко заявив клопотання зробити 31 жовтня перерву в засіданні суду, аби відсвяткувати професійне свято обвинувачення – "День нечисті Хелоуїн" і зробити прокурорам вихідний день, за що отримав зауваження від судді Сергія Вовка.

Раніше про відсутність порушень при прийнятті на роботу Приступлюка заявила уже ціла низка свідків у справі Луценка. Зокрема, колишній помічник екс-міністра Валерій Мельник заявив, що жодної вказівки від Луценка із приводу працевлаштування Приступлюка не одержував.

Читайте також:

Свідок у справі Луценка змусив суддю оголосити перерву

Луценко запропонував викликати до суду артистів "95 кварталу"

Ще один зі свідків у справі Луценка "вигородив" колишнього шефа

Повʼязані теми:

Наступна публікація