Свідок у справі Тимошенко вважає, що вона мала право надавати директиви

Заступник голови Інституту держави і права Володимир Нагребельний, якого допитали у справі Тимошенко, зазначив, що термін "директиви" в енциклопедії має близько 10 синонімів.

В Інституті держави і права розцінюють газові директиви Юлії Тимошенко способом реалізації її повноважень. Про це заявив заступник голови інституту Володимир Нагребельний під час допиту у Печерському суді по справі Тимошенко у понеділок, 15 серпня.

Нагребельний зазначив, в українському законодавстві чітко не визначено поняття директив, а "цей термін в енциклопедії має близько 10 синонімів".

"Крім того, у нас, на превеликий жаль, (в законодавстві) виписані повноваження, але відсутній спосіб реалізації цих повноважень. У даному випадку я вважаю це (директиви) способом реалізації повноважень прем’єр-міністра", - зазначив свідок.

Нагребельний при цьому зазначив, що не вважає надання таких вказівок від голови уряду втручанням в діяльність "Нафтогазу".

"Якби прем’єр-міністр давав вказівки, скажімо, приватному акціонерному товариству "Житомирська панчішна фабрика", це було б втручанням у господарську діяльність і кваліфікувалося б як перевищення повноважень. Однак "Нафтогаз" – це особливий суб’єкт господарювання, який перебуває у сфері управління Кабінету міністрів", - сказав експерт.

Він також наголосив, що Тимошенко не видавала директиви "Нафтогазу" на підписання контрактів, а робила вказівки лише на переговори, на що вона мала право. Чинні газові контракти є дійсними та правомірними, оскільки вони не скасовані у судовому порядку, також зазначив він.

Крім того, Нагребельний висловив заперечення щодо того, щоб його допитували у якості свідка, оскільки, за його словами, він має допитуватися у якості експерта, бо не знає обставин справи і працював з документами лише відповідно до запитів прокуратури.

Усі подробиці арешту та справи Юлії Тимошенко читайте у спецтемі ТСН.ua

Читайте також:

Дочка Юлії Тимошенко прийшла в суд

ЗМІ: судді Кірєєву надали особисту охорону

БЮТ заявив, що допит Ющенка допоможе у справі Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: